بایگانی برای :خوراک متنی این بخش مقالات ، مهمان ، صدگل

شنبه ۲۷ام آبان ۱۳۹۶

نمایش زیبا و هیجان انگیز همدلی

می توان راه ورود عفریت یأس و نومیدی به درون خویش رابست. چگونه ؟ با پیداکردن منفذی برای دسترسی به فضای نسبتا آزاد وامن وپاک وانسانی، فضایی مناسب برای گفت وگو و فعالیت جمعی باهدف کنترل آسیب ها وترمیم ضایعات انسانی وزیست محیطی، آنقدرهاهم دشوار و دورازدسترس نیست. کافی است به تجربه ای بنگریم که هم اکنون برمحور امر عمومی و خطیر کمک به آسیب دیدگان زلزله دربرابر همگان درحال اجراست،

جمعه ۲۶ام آبان ۱۳۹۶

زلزله همبستگی ملی یا همدلی موقت

جمعه ۲۶ام آبان ۱۳۹۶

زلزله و گسل‌های اعتماد اجتماعی

پنج شنبه ۲۵ام آبان ۱۳۹۶

عجب نبود گر از قرآن نصیبت نیست جز نقشی

چهارشنبه ۲۴ام آبان ۱۳۹۶

عکس یادگاری با فاجعه

در دانش سیاسی به چنین وضعیتی می‌گویند، فقدان جامعه سیاسی. وقتی گروهی گردهم زندگی می‌کنند و درست مثل یک خانواده دلنگران آینده جمعی‌شان هستند و همه چیز را طوری ساماندهی می‌کنند که تا نسل‌های بعدی زندگی جمعی شان دوام آورد، حیات سیاسی دارند. اما اگر کنار هم زندگی می‌کنند و هر کس سر در لاک خود دارد و به چیزی جز بیشینه کردن منافع و امکان‌های شخصی‌ نمی‌اندیشد، زندگی پیشاسیاسی جریان دارد.

سه شنبه ۲۳ام آبان ۱۳۹۶

بحران و اجتماعات محلی

سه شنبه ۲۳ام آبان ۱۳۹۶

زلزله کرمانشاه و مسئولیت‌های ملی

مگر مي‌شود در اين ساعات و دقايق رنج و درد هم‌وطنان کرمانشاهي را تنها گذاشت؟ مگر مي‌توان نسبت به ضجه مادران فرزند ازدست‌داده کرمانشاهي بي‌تفاوت بود. مگر مي‌توان گريه‌هاي پدران و فرزندان عزيز ازدست‌داده را ديد و کاري نکرد. همه ايران به پا خواسته تا به ياري هم‌وطنان زلزله‌زده‌اش در غرب کشور بشتابد.

سه شنبه ۲۳ام آبان ۱۳۹۶

حسین شریعتمداری سال ۲۰۷۰

دوشنبه ۲۲ام آبان ۱۳۹۶

راه‌حل مشکل ساختار اجرائی کشور چیست

یکشنبه ۲۱ام آبان ۱۳۹۶

تنوع فرهنگی کردستان

فیلتر کردن مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.