یکشنبه 6th ژانویه 2013 , ساعت: 02:01کد مطلب : 33487 نسخه قابل چاپ

شکایت از حسینیان به خاطر ارتباط با یک زن شوهردار

شنیده شده است که

از روح الله حسینیان یک شکایت در رابطه با یک امر اخلاقی در دادگستری مطرح شده است.

طبق همین شنیده روح الله حسینیان با یک زن شوهردار ارتباط غیراخلاقی داشته است. شوهر این خانم به ریخت و پاش های مالی همسرش مشکوک می شود و او را زیر نظر می گیرد.

یک بار در میان وسایل کیف خانمش یک قطعه چک به نام روح الله حسینیان می بیند.

طبق این شنیده این خانم بعد از اینکه مسئله لو میرود موضوع را به حسینیان اطلاع میدهد. گفته میشود براثر این شوک حسینیان به هم می ریزد و بیمار میشود.

همسر این خانم هم شکایتی به دادگستری می برد و هم اکنون این پرونده به صورت بی سروصدا در دادگستری در جریان است.


حوزه :
 1. با سلام
  انتشار این خبر یک کار غیر اصولی و غیر اخلاقی است که نباید سایت ملی مذهبی انرا با اسم فرد متهم منتشر می کرد . من پیشنهاد می کنم این خبر را حذف کنید .
  حسینیان ادم صالحی نیست . از عمله استیداد و ارتجاع است و درحوزه سیاسی است . تا وقتی که در دادگاه انها م وی ثابت نشده است شما نباید اسم وی یا فرد دیگری که متهم است ببرید .
  ۲- حتما با خود متهم در مورد این خبر تماس بگیرند و نظر وی را هم منتشر کنید اهر چند این دفعه اولی نیست که در بین مقامات اتقاف می افند .
  فرهنگ سازی از دشمنان شروع می شود نه دوستان
  سعید سلطانپور – روزنامه نگار -کانادا

  • ناشناس

   shoma yek jasos jomhori ispik hastid

  • ناشناس

   دوست عزیز
   براساس بسیاری از مدارک این شخص در حوزه علمیه قم مسایل غیراخلاقی بسیار داشته است. اینم افراد فاسد و فاسق به هیچ چیزی پابند نیستند باید اینها ار رسوا کرد که معدود انسانهای فریب‌خورده ساده دل مذهبی سریعتر از این نظام جدا شوند.

  • Arash

   جناب آقای سلطانپور عزیز
   بنده بعنوان کسی که در داخل کشور زندگی میکنم شدیدا با نظر شما مخالف هستم
   ابتدا این که متن خبر چنین عنوان شده که “شنیده شده است که
   از روح الله حسینیان یک شکایت در رابطه با یک امر اخلاقی در دادگستری مطرح شده است. ” این خبر فاقد هر گونه تهمت و افترا میباشد
   دوم اینکه با نشر اخبار اینچنینی ممکن است افرادی که گول ظاهر این اوباش را خورده اند به آغوش ملت باز گردند
   شما توجه نمایید که این آقایان با فشار بیش از حد به مردم فقر و فساد را در بین خانواده های ایرانی رواج داده اند و با سو استفاده از مقام و موقعیت خود و البته ثروت باد آورده شروع دست درازی به نوامیس مردم نموده اند
   نمونه بارز این آقایان فرزاد جمشیدی که به تازگی پرده از اعمال غیر انسانی این آقا برداشته شد

  • fariborz

   آقای سلطانپور، تو جامعه ما رسمه که تو پستو ، کار کنیم،حرف شما در مورد مردم عادی درست است، ولی‌ کسی‌ که‌در سیاست وارد میشود باید اتهاماتش به صورت علنی بررسی‌ شود تا امکان ماستمالی شدن کمتر شودم.اگر شما هنوز به این نکته ، درک نکرده اید،در امور سیاسی اظهار نظر نکنید

   • با سلام پس لطف کنید بگویید فرق سایت ملی مذهبی با سایت رجا نیوز در این زمینه بخصوص چه هست ؟ این شیوه مجلات و رسانه های زرد است .

    ۲- این شیو ه ای است که وزارت اطلاعات از مخالفان رژیم بدلیل بافت فرهنگی جامعه در مورد زن به عنوان حق السکوت استفاده می کند . اگر ما می گوییم شیو ه ای که برخی از رسانه ها ی حکومتی انچام می دهند خودمان نباید انرا انجام بدهیم . به عنون مثال سعید امامی می گفت سروش با زنش بد رفتاری داشته است . ما انتقاداتمان به سروش رفتار با زنش نیست زیرا زن سابقش که چیزی مطرح نکرده ست . رسانه ازادی هم نبوده است که به ان بپردازد. انتقاد ما به سروش دوران سرکوب موسوم به انقلاب فرهنگی بود که وی هم چند سال پیش معذرت خواهی کرد . بقیه اش هم باید مانند من و میلیونها ایرانی دیگر در یک دادگاه عادلانه مردمی در یک حکومت ملی پاسخ به مردم بدهد .
    ۳- اقا مگر شمامنکرات هستید هر کسی هر کاری که در خانه اش می کند به کسی ربطی دارد حالا می خواهد امام باشد یا لنین باشد . اگر خواست مانند حسینی نمایند ه ای که اخلاف در خانواده را درس می داد انوفت باید بهش گفت اقا برو دام بر مرغ دگر نه
    ۴- براستی ایا اگر کسی زنباره باشد نمی تواند در حوزه اجتماعی – سیاسی و اقتصادی ادم کارامدی برای جامعه باشد . این قدرت تفکیک را بسیار ی از فعالین سیاسی و روشنفکری ما ندارند . در غرب و در سیاست در زندگی خصوصی ادمها دخالت نمی کنند .
    روزنامه نگار- کانادا

    • ناظر

     لطفا با غرب خود خوش باشید و برای شرق نسخه نپبچید . اگر می پیچید استدلال کنید .

    • ba salam be khedmate hamegiye ham mihanan. az yek lahaz ba doostemoon az kanada aghaye soltanpour mokhalefam , chonke dar keshwarhaye gharbi ham wa dar hamejaye donya siyasat madaran hatta dar morede zendegiye khosoosishoon jawabgoo va zire nazra hastand ta roozy ke dar sahneye siyasy ya jame-e faaliyat darand , baraye mesal aghaye kenedy ba merlin minro , aghaye clinton ba monika lewinski , aghaye berloosconi va …., pas dar gharb ham hassasiyat be siyasiyoon dar morede zendegiye khosoosiyeshan hast , ba arezooye moaffaghiyat baraye hamegi dar hamejaye donya ke hastid

   • علی

    دقیقا ایشان راست میگویند. بنده به عنوان یک آدم مذهبی ابتدا عقیده داشتم که وقتی در دادگاه چیزی اثبات نشده است حتی نباید خبرش را اعلام کرد . ولی این به شرط آن است که در نظامی باشیم که واقعا عدالت را اجرا کند و نه به صد دلیل برای افراد خاص شروع به ماست مالی کند. بنابراین باید این نوع اخبار منتشر شود تا اگر واقعیت دارد، نتوانند جلوی پرونده را با مصلحت اندیشی دروغینشان بگیرند. و اگر هم خبر دروغ باشد که دروغ است و انتشار پیدا میکند و آبروی هیچ کس هم ریخته نمیشود. دنیای سیاست است. ایشان اگر میخواستند میتوانستند در همان قم بنشینند. ولی حالا که وارد سیاست شده اند و سیاسی کاری میکنند باید منتظر چنین اتفاقاتی و حتی تهمت ها هم باشند. در ضمن فعلا که معلوم نیست این خبر تهمت باشد و وقتی احتمال زیادی میرود که چنین خبری صحت داشته باشد باید به صورت عمومی منتشر شود

  • ali

   جانب آقای سلطان پور عزیز
   با سلام
   شما حق دارید بر اساس اصول روزنامه نگاری کانادا اظهار نظر کنید اما فراموش نکنید که اینجا ایران است و این رسوا گری ها که از طریق سایتهای فیلتر شده انجام می شود تنها کاری است که می تواند گوشه بسیار بسیار کوچکی از زشتی ها و پلیدی های سردمداران این مملکت را بر ملا کند، گر چه تا این حکومت و این نظام بر سر کار باشد هیچ کدام از این افراد به سزای کارشان نخواهند رسید. به نظر شما این اولین مورد آقای حسینیان در این زمینه می باشد؟؟؟ قطعا خیر…

  • ماهان

   نظر شما را می پسندم به قول مولانا چون تو با بد بدکنی پس فرق چیست؟
   صرف نظر از صحت و سقم ماجرا آنچه که می تواند در این مملکت اسباب آبادانی و نجات گردد اخلاق است. یعنی ما چه کار داریم که دشمن چه می کند و از چه ابزاری برای دشمنی بهره می برد آنچه که مهم است و باید سلاح ما باشد اخلاق است.

  • a.p

   کاملا موافقم

  • م

   فرهنگ سازی از دشمنان شروع می شود نه دوستان

 2. احمد

  تجاوز و زیاده خواهی جنسی و همچنین خیانت اخلاقی در روابط زناشوئی از آغاز تمدن بشر همواره از جمله ویژگی های نوعی نظامها سلطه گر استبدادی و کارگزاران آنها بوده است .در غالب زبانهای پیشرفته فرهنگی هم شدت خواست و اراده قدرت سیاسی سلطه گر با صفتی مشابه حالت و صورت مذموم غریزه و میل جنسی یعنی ” شهوت ” توصیف می شود ! چند وقت پیش در لابلای اخبار اشارات نسبتا” قابل تاملی در باره رواج چند همسری بین شماری از کارگزاران دستگاه احمدی نژاد می شد که فی نفسه بی معنی نیست.

 3. ناظر

  دیگر بینندگان چک عهده این حساب جاری در کیف مربوطه میتوانند به دادگاه مراجعه کنند . البته در پایان معلوم خواهد شد که حساب متعلق به کمیته امداد حضرت امام راحل عظیم الشان بوده و امضا هم شبیه امضای حجت الاسلام . تا کی امت از برکات نعمت امام بهرمند خواهد بود ؟

 4. سلام. بنا به قول مشهور : «گر حکم که مست گیرند، در شهر هر‌ آنکه هست گیرند» اما باید متوجه باشیم که یکی از اصول اساسی دین اسلام که شما تلاش در تخلق به آن دارید، پرده پوشی بر جرم و گناه دیگران و خصوصا جرم‌ها در این حوزه است. این حرف اصلا به معنی نفی خبر نیست. اما ای کاش شما ابتدا مثل بنده خلعت اسلام سنتی و لوازم تبعیت آن را از تن بدر‌آورده و زیر پرچم تمدن آمریکایی سینه می زدید که صراحتا ریس سازمان سیا را به دلیل چنین رابطه‌ای برکنار می‌کند. یعنی برای جامعه امروز آمریکا و جامعه شناسی مدرن جا افتاده است که چنین امکانی وجود دارد و اگر اتفاق افتاد نباید مرتکب آن‌را سنگسار کرد بلکه یک جریمه نقدی یا یک تنبیه ساده اعمال می‌شود و اگر رسوایی دامن یک مقام سیاسی را گرفته باشد مجبور به استعفا می‌شود . تمام
  دیگر عرش خدا به لرزه در نیامده و نباید بساط سنگسار برپا کرد و نحسی آن تا سالها دامن خانواده‌ها را بگیرد و الخ.
  اگر مسلمانید باید لاپوشانی می‌کردید. اگر متمدن هستید واژه مذهبی را از پسوند خود حذف کنید. البته ما بیشتر به استقبال شق دوم می رویم.

 5. شیرازی

  جناب سلطان پور . انتشار این خبر چرا غیر اصولی و غیر اخلاقی است ؟ مردم همه این جماعت را میشناسند ولی باید بیشتر آنها را رسوا کرد . آقای قاضی القضات جمهوری باصطلاح اسلامی .جناب آقای ننگ العلما حضرت آقای خوشوقت و سایر ….. دروغین اینجا دیگر مصیبتی واقع نشده و همه چیز بهم نریخته است ؟ حکم سنگسار و غیره در این موارد الزامی ندارد چون یکی از هم مسلکان خود شماست ؟
  جناب مصلحی پرده پوشی بر گناه دیگران کاملا صحیح ولی این پرده پوشی فقط در مورد مردم عادی و بیچاره نباید اعمال گردد اما در مورد این حضرات شیاطین بایستی اعمال شود ؟
  ملی – مذهبی ها خدا قوت که دست این قوم را رو میکنید

 6. کورش

  اعلان عمومی گناه کبیره معادل انجام آن توسط اشاعه کننده است.
  تا اثبات در دادگاه اقدام کننده جهت افشا باید حد بخورد.
  لطفا سریعا از اخبار ملی نذهبی پاک فرمایید.
  با تشکر

  • ملت اسیر بیداد

   هزاران هزار جنایت فساد کثافت کاری و حتی قتل در ملا عام و قتلهای زنجیره ای و…. کدام یک در دادگاه ثابت شد در چنین نظامی با چنین بیدادگاههایی هرگز جرایم واقعی و عمده باندهای قدرت رسیدگی منجر به عدل نخواهد شد شما مزدوران سایبری هم اگر خبر درست نبود اظهار نظر نمیکردید.

 7. فیض الله ضیغمی

  جناب آیت الله خسرو اسبق، روح الله سابق و پرویز فعلی حسینیان که استاد دانشگاه پیام نور و امام صادق هم هست مرتکب زنای محصنه نشده ایشان {…} همچنین عین محض کمک به زنان فقیر چند فقره چک ناقابل میلیونی را که اموال مصادره شده منافقین و ملحدین را برای رضای خدا انفاق کرده است. مشتی ملعون خبیث بنام ملی مذهبی که از تیغه تیز شمشیر ایشان گریخته اند این اباطیل را منتشر می کنند. ای کاش این جماعت فراری ملی مذهبی دوباره به مملکت برگردند تا این بار این حسینیان که به قول بابا لاکن ما خودمان قاتل بودیم به حسابشان برسد. گمان می کنم که سعید سطان پور مسئله را خیلی جدی گرفته، ایشان جو گیر حقوق بشری است ، از خود علی {…} به پایین از این سوابق اطعام مساکین و ایتام دختر بخصوص باکره و بی کره را دارند. چه باک حتی اگر زنی که حسینیان با او به سانفرانسیکو رفته دو تا شوهر هم داشته باشد مجوز شرعی فقهی برای تصرف و تصاحب او وجود دارد. شوهر و یا شوهران او همه منافق بودند و ملحد، خسرو یا همان پرویز فعلی به حکم حکیمانه شرع انور این زن را نجات داده و به آغوش!! اسلام عزیز پناه داده. {…}

 8. خیرالله عیوضی

  بر این خبر بی افزایید داستان زاد جمشیدی مجری پاچه خوار مموتی که سه تا سه تا زن زده تو رگ.
  بخوانید:

  اوج پاچه خاری فرزاد جمشیدی برای احمدی نژاد! تورم راپایین آورد،پارتی بازی نکرد،به دانه درشتهاوام نداد.

  پای خانم سوم هم به پرونده باز شد

  مصاحبه دختراغفال شده توسط مجری مشهور

  سال ۸۹ برای اولین بار از او شکایت کردم. برای اینکه این آقا را با یک خانم دیگر در فرودگاه مهرآباد دیدم. مهر سال ۸۹ که اصفهان بودم، تلفن‌های مشکوک یک خانم را احساس می‌کردم که وقتی از او می‌پرسیدم، می‌گفت خواهرم است. تا اینکه در بهمن سال ۸۹ در فرودگاه مهرآباد وقت مسافرت رفتن با هم آنها را دیدم.-با هم درگیر شدیم. کار به زد و خورد کشید. آن خانم فرار کرد و او هم به مسافرت نرفت.

 9. حمید

  اگر علاقمند به درج اخبار اینچنینی هستین پس لطفا عکس اون عزیزان ما رو از بالای صفحه سایتتون بردارید.

  • درست

   اون عکسها آدرس عوضی دادنه,این سایت مدتها است ملی مذهبی نیست, دست آدمهای مشایی است
   حسینیان هم فاسد تر از این حر فها است

 10. ali

  باسلام اسم بردن تااعلام نظردادگاه خلاف شئون اخلاقی است .

 11. نیما شادان

  سه کس را شنیدم که غیبت رواست وز این درگذشتی چهارم خطاست
  یکی پادشاهی ملامت پسند کز او بر دل خلق بینی گزند
  حلال است از او نقل کردن خبر مگر خلق باشند از او بر حذر
  دوم پرده بر بی حیایی متن که خود می‌درد پرده بر خویشتن
  ز حوضش مدار ای برادر نگاه که او می‌درافتد به گردن به چاه
  سوم کژ ترازوی ناراست خوی ز فعل بدش هرچه دانی بگوی

  شاید با قوانین امروزی سازگار نباشد ولی این نظر سعدی است

 12. حامد

  ۱- تو مملکت ما شوهری که زنش بهش خیانت کرده به دادگاه شکایت نمی کنه مگه قصد اخاذی داشته باشه.که اونم از کله گنده ای مثل حسینیان محاله!!!
  ۲- تو این مملکت برای چیزهای ساده تر سر طرف رو زیر آب میکنن تا گندش درنیاد! اونوقت طرف جرات کرده بره شکایت کنه؟
  ۳- مثلا تو دادگاه چی میخواد ثابت شه ؟ که طرف زنش بهش خیانت کرده ؟
  ۴- بقیه اخبارتون هم براساس احساسات نوشته میشه؟

 13. اقای.علی.مصلحی.باسلام..اشاره.ای.کردید.به.سینه.زدن.زیر.پرچم.امریکا..ملاحظه.بفرمایید.تا.روزیکه.ما.امت.همیشه.درصحنه.دست.تکدی.بسوی.امریکا.اروپا.چین.روسیه.و.بخصوص.کشور.پیشرفته.کره.شمالی؟.دراز.میکنیم.درواقع.زیر.پرچم.انها.سینه.میزنیم.درست.است.که.نیازمنیهایمان.را.در.مقبل.پرداخت.دلار.میخریم.اما.تصور.بفرمایید.به.دلیلی.نیازمندیهای.مارا.مانند.دارو.بما.نفروشند..الان.هم.تحریم.دارو.هستیم.چه.بلایی.برسر.ما.مردم.میاید؟.پس.اجازه.بفرمایید.تاروزیکه.محتاج.ونیازمند.حتی.گندم.وگوشت/ووووووو.هستیم.زیر.پرچم.انها.سینه.بزنیم.باعرض.تشکر.

 14. leila

  یعنی صرف پیدا کردن یک چک یعنی ارتباط نامشروع؟؟؟انتشار این خبر خیلی کار زشتی است. به نظر من درست هست که این آدمها همه مسئله دارند ولی درج یک خبر اثبات نشده خیلی زننده است.

 15. با سلام به همه دوستانیک بحثی که در گرفته و جای پرداختن دارد این است که آیا درج این اخبار درست است یا خیر گروهی بر اینند که تا در دادگاه این ها محاکمه نشدهاند نباید خبر منتشر شود و گروهی بر اینند که انتشار خبر کاری اخلاقی و به مثابه یک رسالت است.
  این که حرمت انسان چقدر اهمیت دارد و تا کجا باید به رعایت آن پایبند بود و این که مرز بین امر اخلاقی و غیر اخلاقی کجاست اگر به طور انضمامی به این مسایل بپردازیم:
  اول این که اگر بنا باشد ابتدا حکمی در دادگاهی صالحه اعلام شود تا بتوان خبر را درج کرد باید پرسید در کدام دادگاه صالحه دادگاهی که حمله کنندگان به کوی را متجاوزین کهریزک را و قاتلین آقا سلطان را و فرزند فلاحیان را که یک مامور بیگناه را به ضرب اسلحه کشت و…. تشویق میکند و ترفیع میدهد.پس این که دادگاهی صالحه به این پرونده رسیدگی کند بلا موضوع است یعنی توقع عدالت از این نظام قضایی داشتن امری زیاده است.حال چه باید کرد از طرفی به طور قطع میتوان گفت که هیچ حکمی در این مورد اعلام نخواهد شد و از طرفی حد اقل این خبر وجود دارد.رفتار حقوق بشری به مفهوم ایدآل آن زمانی ممکن است که بستر فراهم باشد و ساختار موجود باشد در ساختار معیوبی که ما در آن به سر میبریم نمیتوان آن شرایط را لحاظ کرد.فرض کنید همه به فرمایش آقای سلطان پور و حمید و دیگران گوش فرا بدهند و هر خبری که پخش شد تا زمانی که حکمی در آن مورد صارد نشده پوشش نیابد خوب ببینید چه اتفاقی میافتد:آیا در انتخابات تغلب شده ؟آیا کسی جز آن تعداد بسیجی کشته شده است؟ آیا کسی به زیر ماشین له شده است؟آیا کسی در زندان مورد تجاوز قرار گرفته است؟ جواب این همه خیر است و ما نا خود آگاه به سرباز بی جیره ستم تبدیل خواهیم شد.بببینید دوستان عزیر سپردن اختیار به دادگاه صالحه برای زمانی است که ساختار شکل گرفته باشد و افکار عمومی و حدس و گمان ها جای خود را به یک سیستم بدهند اما وقتی این سیستم نیست چاره ای نیز جز این نیست هر چند که خطایی نیز در آن باشد.ما مجبوریم به افکار عمومی و شنیده ها اعتماد کنیم.این هم یک امر فلسفی نیست که با تعمیم آن به نتایجی از این دست برسیم که خوب پس هر چیزی در مورد هر کسی را پوشش بدهیم به طور مشخص اینجا سوژه حسینیان است کسی که به قاتل بودن خود افتخار میکند و در دستگاهی خدمت کرده که آزاد جنسی یک پایه آن است همین دستگاه به قول گنجی زنی را که سوژه فلاحیان بوده کشته و زنی که سوژه پور محمدی بوده را قطعه قطعه کرده و …ببینید پس این زمینه وجود دارد که این خبر پوشش گرفته و الا اگر کس دیگری بود مطمینا دوستان گرداننده سایت هم تامل بیشتری میکردند.این مورد آخر که به همسر بزرگمرد آزاده رجایی گفته اند از او طلاق بگیر را نگاه کنید اصلا آقایان ترتیب اثری دادند. میدانید آنها چه فکر میکنند پیش خود میگویند ما به خانواده آنها وارد میشویم و با مسایل ناموسی چونان ضربه ای به آنها میزنیم که از مرگ برایشان سهمگین تر باشد مرگ که خوب است. بنا بر این در این بستر و در این سیستم پوشش این خبر نه غریب است و نه غیر اخلاقی .اگر اشتباه باشد به یک جنایتکار تهمتی زده شده ،آن هم در غالب یک شنیده اما اگر درست باشد حد اقل تا حدودی از یک بیگناه که در دستان پلید این آدم ها گرفتار آمده حمایت خبری شده است .این وضعیت ایدآل نیست اما گریزی نیز از آن نیست.

 16. وحید

  هر چند از این آقای حسینیان متنفرم ولی من هم معتقدم که اگر برای خبرتان مستندات محکمی ندارید، خبر را باید حذف کنید، درست نیست به استناد شنیده ها خبری را منشر کنید . این با پیشینه اخلاقی ملی مذهبی ها مطابقت ندارد.

 17. iran

  عزیزان این لالاییها برای ما و این رساله ها برای ما مردم عادی است که تاریخ نمیخونیم و مطلالعه نمیکنم که سنگ اینها رو به سینه میزنم بیدار شید بسه دیگه تا میگن فلان اگر بکنی سنگ میشی سنگ چیه کشک چیه از دوستم پرسیدم چرا طلبه شدی گفت میتونم زنهای زیادی سیقه کنم و پول حنجر ه ام رو بخورم خرم برم کلنگ بزنم بعدم از زیادی کار مریض بشم بمیرم

 18. حسن

  هدف وسیله رو توجیه نمیکنه، همه باید برگردیم به اخلاق،

 19. faryad

  فکر می کردم با پیگیری اندیشه ملی مذهبی ها قراره به نوعی از اخلاق دست پیدا کنم که استثنای زمان، مکان و شخص نداشته باشه اما نمیدونستم مهندس سحابی از نهادینه کردن این اخلاق در اطرافیان خودش هم عاجز بوده. رو دست رسانه های حکومت زدین.

 20. وحید

  با سلام
  راستش وقتی من این خبر را در بالاترین دیدم و منبع خبر را که ملی مذهبی بود دیدم شدیداً تعجب کردم. به نظر من که خود را عضو بسیار کوچکی از این تفکر و خانواده می بینم، این حرکت به مانند کیهان اصلا در شأن و شخصیت سایت و خانواده ملی مذهبی نیست.
  اخلاق کیهانی داشتن، منش احمدی نژادی داشتن از نظر کسانی که اهل سیاست اخلاقی هستند پسندیده نیست.
  پس از دوستان خواهشمندم جهت اعتلای فرهنگ اخلاقی و برقراری حکومت اخلاقی دیگر از این گونه شنیده ها در سایت آورده نشود.
  با تشکر فراوان

 21. درست

  عزیزان این سایت مدتها است ملی مذهبی نیست, دست آدمهای مشایی است

  حسینیان هم فاسد تر از این حر فها است

 22. علی

  ین بابا سالها آبرو می برده این عین عدالت است که آبرویش یرود اینها به هر کس که دستگیر می کردند می گفتند باید به روابط نامشروعشان اعتراف کنند بعد در سایتها وبرنامه هایی نظیر هویت اعترافات را پخش می کردند جوانی را به جرم همراهی با یک دختر شلاق میزدند حالا حقشان است

 23. سیاوش

  جناب سلطانپور وقتی خبر پرونده آن وزیر فرانسوی که نامزد ریاست صندوق بین المللی پول بود (اگراشتباه نکنم) و شکایت ان زن نظافتچی منتشر شد کسی نگفت ایشان مجرم است بلکه خبر رامنتشر کردند حکم که صادر نکردند در همه جای دنیا رسانه نسبت به سیاستمداران خو حساسیت بیشتری دارند

 24. ناشناس

  کاش شما این خبر را در سایت خودتون منتشر نمی کردین .

 25. ناشناس

  کارتان درست و بجاست و باید این گرگها را رسوا کرد.

 26. سام

  کسی که وارد سیاست می شود بایستی به عریان شدن مسایل خصوصیش عادت کند. Dominique Strauss-Kahn , Bill Clinton و .. نمونه های خارجی این هستند. از آقای سلطانپور سوال میکنم : شما که به اخلاق خبرنگاری ایمان دارید چرا قبل از اثبات جرم آقای محمود خاوری ( مدیر کل اسبق بانک ملی) در همین تورونتوی ما اتهام ایشان را در بوق و کرنا کردید و حتی از دولت کانادا درخواست اخراج ایشان را کردید؟ آیا جرم ایشان ثابت شده بود؟

 27. محمد

  من با سعید سلطانپور موافقم. هر کسی می تواند شخص دیگری را بدون ارائه مدرک و مرجع قوی و صرفا با عنوان “شنیده شده است که” متهم کند. از سایت ملی مذهبی بعید بود این کار را بکنه. لطفا برای این خبر یا مرجع بدید یا اون را حذف کنید.

 28. ali

  سخت نگیرید این برادر کلی اهل خدمت بوده قصد خدمت داشته خب خدمت بدون دردسر نمیشه از زمانی که از دهات های اباده ملبس شده تا امروز همش قصد خدمت داشته خدا بخشنده هست به این برادر

 29. حسن

  به به از این همه ارزش
  درود بر برادر ارزشی حاج خسرو حسینان
  که هر روز بیشتر برای ما معنای ارزشها را مشخص و تبیین می کنند
  وای اگر خامنه ای حکم زنایم دهد

 30. حمید

  جناب سلطانپور
  شما طوری صحبت از دادگاه می کنید انگار از اوضاع ایران بی خبرید! اگر قرار است منتظر بمانید تا اتهام این عالیجنابان را تثبیت شده دریافت نمائید باید به عرض برسانم که باید بمانید تا علف زیر پایتان سبز شود. استاد گرامی، این اتهامات هیچگاه از حد خبر فراتر نمی روند و اصولأ قرار نیست جرم کسی در دستگاه جمهوری اسلامی در دادگاه ثابت شود.

 31. ناظر

  دوستانی که با نشر خبر مخالفند ، میخواهند به این ضرب المثل که ، ننگ اغنیا و مرگ فقرا صدا ندارد ، خدشه ای وارد نشود .

 32. کوروش کبیر

  امیدوارم این سعیدسلطان پورهمان مدیرعامل شرکت تاسیسات دریایی نباشد که پس ازمرگ سعید اسلامی پارکینگ ساختمان راتبدیل به حسنیه عزاداری برای سعیدامامی کرده وباروج الله حسنیان (خسروخوبان سابق) بساط عزاداری راه انداخته بودند درهمان ایام که حسنیان برنامه هویت رامی ساخت البته فریب وتجاوزبه زن شوهردارمختص ایشان نیست مگرهمکاروهم حزبی ایشان علی فلاحیان نبود که همین کاررا بافاطمه قائم مقامی میهماندارهواپیما وزن آقای دکتر….نکرد ونهایتا نیزازترس برملا شدن ماجرا وسنگساردریکی ازگلستانهای خیابان پاسداران وی را دردرون ماشین پراید درچند قدمی خانه اش تیرخلاص زد.

  اما یک چیزدیگرازسعیدسلطانپورمی خواهم که درآنموقع مهدی هاشمی رییس وی بود رابطه وی با هاشمی پس ازرفتن مهدی هاشمی به سازمان بهینه سازی سوخت وسپردن سکان اداره شرکت تاسیسات مهندسی به سلطانپورچگونه بود؟

  فعلا اینها راداشته باشید تابعد

 33. شهرام

  بعید بنظر میرسه که یه اخوند اینقدر ساده لوح باشه که چک از حساب خودش بده
  اینا اینقدبول نقد دارن که امکان نداره اینطور کار احمقانه ای بکنند – خبر صد در صد کذب است

 34. بابک

  رسانه باید نسبت به سیاسیون که امکا نات بیشتری دارند حساس تر باشند تا از امکاناتی که دارن سو استفاده نکنند
  اگه تخلفی که سیاسیون می کنند رسانه ای نشود ممکن است حق طرف مقابل که فدرتی ندارد و ضعیف است پا یمال شود.در ضمن در همه جای دنیای پیشرفته نسبت به سیاسیون همینجوری برخورد می شه نمونه ها زیاده :برلوسکونی،کلینتون،و…. مگه در مورد این دو نفر رسا نه ها صبر کردند دادگاه چی می گیه؟رسا نه ها کار خودشان را کردند و داد گاه هم کار خودش را می کند اتفاقا رسا نه نسبت به حقوق ملت که از سوی سیاسیون پا یمال می شود باید با سرعت بیشتری وارد عمل شود چون یکی از ارکان مهم دموکراسی است و به عنوان با زوی حمایتی ملت می تواند وارد عمل شود .بله زمانی ر سا نه ها نباید علنی کنند که بین دو فرد عادی مشکلی پیش بیاید . حا لا تو کشور های غیر دمو کراتیک می خوان کش پیدا نکنه و ماسمالی کنند ربطی به سایت ملی مذهبی نداردممنون از سایت ملی و مذهبی .موفق باشید.

 35. با شرف

  چطور است که با ناموس مردم اینگونه رفتار نمی شود ای آقایان اسلامی لاپوشان کردن و ماله کشی؟
  چرا در زمانی که تهمت لواط و زنا و … به مخالفان حکومت زده میشد و یا میشود رگ دینی اسلامیتان نجنبید و هزاران هزار بی آبرو شده و در تنهایی کشته شدند؟
  حالا چجطور و به کجایتان برخورده است؟ چرا برای مظلومان رگ دینیتان جابجا نمی شود اما برای مستکبران بی همه چیز و واقعا جنایتکار رگ دینتان میپرد و رکورد پرش ارتفاع دنیا را میشکند؟
  لعنت بر ما آدمها که پستی را دوباره و دوباره معناهایی نو و تازه می بخشیم و انسانیت را هر بار به نوعی نوین زیر سمهایمان می کوبیم/
  آیا درباره دیگران نیز همین نظر را دارید یا اینکه خود نیز در این کارها دستی دارید؟ پاسخ دهید و درمورد مواردی اینچنین که از اول انقلاب آبرو و ناموس میلیونها نفر را در رادیو و تلویزیون و رسانه های دیگر مملکت اسلامیتان بر باد داد اظهار نظر نمایید. من منتظرم

 36. فرهاد

  حساسیت دوستان نسبت به رعایت امور اخلاقی قابل ستایش است اما توضیح کامل را آقای امید دادند. در شرایط موجود و این فرد جنایتکار نیازی به اثبات جرم نیست. اینها آدم معمولی جامعه نیستند که با عرق پیشانی و براساس توان خودشان زندگی کرده باشند . حداقل همین برای ابراز تنفر از اینها و آگاهی جامعه کافی است!

 37. Farzad

  هرچنداینارودارترازاین حرفاهستندامااگه این اخبارمنتشرنشه بی بندوباریهای این تازه به دوران رسیده هاراکی میخوادکنترل کنه؟شکایت شوهرزنه هم کاری ازپیش نمیبره،درواقع شکایت خربه صاحب خربردنه….پس بایداین اخبارمنتشربشه شایدرگ غیرت مردم بیداربشه

 38. سیاوش

  جناب سلطان پور بفرمایند ایشان وکیل مدافع جناب حسینیان هستند یا سخنگوی قوه قضاییه ایران ؟راجع به دکتر سروش هم ایشان درباره تفاوت ستاد انقلاب فرهنگی و انقلاب فرهنگی توضیح دادند نه معذرت خواهی از اتفاقاتی که به نام انقلاب فرهنگی افتاد و البته توضیح درباره چرایی استعفا از ستاد انقلاب فرهنگی البته جناب سلطان پور و امثال ایشان گوشی باری شنیدن این حرف ها ندارند او می خواهد تهمتش را بزند بی انکه پاسخ را شنیده باشد یک طرفه به قاضی رفتن طبیعتا راضی برگشتن هم دارد درموردکارآمدی افراد زن باره که ایشان دغدغه آنها رادارد من کارآمدی امثال حسینیان را متوجه نمی شوم ایشان در چه مواردی کارامدی دارد؟در ضمن درباره صلاحیت داشتن افراد زن باره هم افکار عمومی تصمیم می گیرد و قضاوت می کند نه من یا امثال جناب سلطان پور همان طور که در مورد استراوس کان و صلاحیت داشتن ایشان برای ریاست صندوق بین المللی پول قضاوت شد و یا در مورد ژنرال پترائوس تصمیم گرفته شد در غرب هم زنگی خصوصی افراد مهم است نوع واکنش ها و یا شدت آنها متفاوت است و به زمینه های اجتماعی و فرهنگی آن برمی گردد نه خوشایند های من و جناب سلطان پور دفاع بد از زندگی خصوصی و یا حقوق فردی افراد به ان حقوق صدمه می زند و دفاع از آن را سخت می کند لطفا دفاع از حقوق حسینیان را هم به خود او بسپارید و مطمئن در این مورد به ایشان هیچ ظلم و بی عدالتی نخواهد ایشان به مراتب نسبت به بنده و شما دستشان در دفاع از خود بازتر است البته اگر ازاعمال نفوذ های غیر قضایی بگذریم مانند فشار برای تعویض قاضی و…

 39. محسن

  سلام این خبر چیزی را اثبات نمی کند شاید چک یک کمک مالی به یک خانواده بی بضائت باشد
  لطفا یا خبر را تکمیل کنید یا حذف قرار نیست اصلاح طلبان هم با آقای حسینیان از زبان زشت خودش استفاده کنند

 40. رحیم

  با نظر آقای سلطانپور موافقم. سایت ملی مذهبی عملا با انتشار این خبر، اخلاق را زیر پا گذاشته، پا به حریم فردی گذاشته؛ آقای حسینیان از قدرت برای فسادش سوء استفاده نکرده، نباید دعواهای سیاسی را این جور جاها مورد سوء استفاده قرار دهیم. به عنوان یک علقمند به نیروی ملی مذهبی شک ندارم که کار شما با اخلاق مهندس بازرگان و آیت الله طالقانی و دیگر بزرگان نمی خواند.

 41. امیر

  احتمالا زیاد فیلم سوپر میبینه یا داستان سکسی از اینترنت میخونه.
  میدونی دلم از این میسوزه که چه انسانهایی به دست این موجود ذلیل کشته و شهید شدند.

 42. حمدالله

  اینها که با اسامی چون کوروش و داریوش و….. کامنت میگذارند و انتشار این خبر را نادرست میدانند در واقع همان بسیجیان دهان گشادند که سنگ دفاع از افراد فاسد را به سینه میزنند و الا کو دادگاه صالح و قاضی عادل که به فسادها رسیدگی کند.
  بنابراین چاره همان انتشار خبر است که رسوا میکند فاسدین را!

 43. مبر غضب

  وزنامه نگار…..شماانگار تو باغ نیستید حق دارید چون ایران نیستید فکر نمی کنم هیچ کشوری به اندازه کانادا قانونمند باشه .وحقوق زن ومرد انقدر واضح و روشن است .که هرکسی حساب کارشو میکنه .سیاستمداران کشور ما روضه خوانی را برا ی ما می کنن .بعد خودشان هر گندی زدن اشکال نداره . ولاپوشونی میکنن .من یقین دارم عمل این اقا نه تنها در دین اسلام بلکه در ادیان مختلف همچون دین هندو ناپسند میباشد .پیشنهاد میدم به شما روزنامه نگار تشریف بیاورید ایران ان موقعه نظر بدهید.

 44. ناشناس

  سخن آقای سلطان پور در یک جامعه دموکراتیک درست بنظر می آد! اما حتی اگر بطور مسلم هم این قضیه اتفاق افتاده باشه هیچ دادگاهی جرات محاکمه روح الله حسینیان رو نداره ، پس مطابق نظر آقای سلطان پور بخوایم عمل کنیم هیچ وقت نمیشه خبر هایی از این دست رو پخش کرد. همین که نویسنده جازم ننوشته بنظرم کفایت می کنه

 45. محمد

  آقای سلطانپو صحیح میفرمایند…شان سایت ملی مذهبی بیشتر از آن است که خبرهای اینچنین را منتشر کند.

 46. foz

  جزییات ماجرای روح ا… حسینیان و رابطه ی نامشروعش با یک زن شوهردار
  لینک در بالاترین

  لینک در آزادگی

  زن با معرفی خانم موسوی از بنگاه کاریابی(موسوی به این طریق برای حسینیان خانم جور می کرده) به روح ا… حسینیان برای کار در مرکز اسناد انقلاب اسلامی معرفی می شود.حسینیان از او خوشش می آید و به او پیشنهاد رابطه ی جنسی می دهد،زن (دارای همسر و فرزند) مقابله می کند،حسینیان با گذاشتن کلت بر روی سرش او را تهدید می کند که در صورت عدم پذیرش او را می کشد و جنازه اش را توی گونی گذاشته و سر به نیست می کند،می گوید اطلاعاتی است و در بیت رهبری رفت و آمد دارد و هیچوقت بازخواست نمی شود.(حسینیان نماینده مجلس در دوره ی هفتم و هشتم)

  با زور و ارعاب به زن شوهر دار تجاوز می کند!

  سعیدی و شعبانی باجناق های روح ا… حسینیان که دومی محافظ شخصی او نیز هست برای حسینیان و خودشان از طریق خانم موسوی چنین زن هایی را که برای کار به آنها مراجعه می کنند به دام می اندازند .

  همسر زن که راننده ی جاده هست متوجه پیامک ها و تلفن های مشکوک می شود،زن را به شدت کتک می زند و موهایش را می تراشد.سرانجام زن همه چیز را اعتراف می کند.

  رمضان سال ۱۳۸۹ است،زن و شوهرشکایت به دادسرای ۱۱ میدان منیریه نزد آقای ابرار می برند و او آنها را به دادسرای کارکنان دولت میدان ارک نزد آقای فضلعلی می فرستد.خسرو خوبان(روح ا… حسینیان) دچار سکته می شود!

  زن و شوهر نامه به رهبری می نویسند، همزمان شکایتی نیز در دادسرای ویژه ی روحانیت نزد حاج آقای قدیانی(دادستان دادگاه ویژه روحانیت) تنظیم می شود،قدیانی قول می دهد حسینیان را مجازات و از زن اعاده ی حیثیت نماید.

  وزارت اطلاعات پرینت تمام اس ام اس های روح الله حسینیان را که از تلفن های مرکزاسناد انقلاب اسلامی می فرستاده می گیرد و در تمام آنها حسینیان آگاه به شوهر دار بودن زن بوده است.(متنهایی نظیر:وقتی شوهرت رفت بیا… کی شوهرت می رود؟…. چه مدت تهران نیست ؟ و….)تمام مدارک در پرونده لحاظ شده است.بعد ها حسینیان به وزارت اطلاعات می گوید اصلا این کار را کرده ام خب که چی؟! و وزارت دست از پا دراز تر سکوت می کند چرا که آقای حسینیان به محافل مخوف و زیر زمینی اطلاعاتی متصل است و شدیدا از طرف رهبری حمایت می شود.

  قبل از عید است،قدیانی از بیت رهبری دستور می گیرد که زن و شوهر را آرام کند و با قول مساعدت و دادن ۷۰۰ هزار تومان آنها را راهی مشهد و زیارت برای فراموش کردن قضیه می کند!!شوهر زن می گوید حاج آقا این پول چیه؟قدیانی می گوید می خواهم در کار خیری شرکت کنم،شما برای تغییر آب و هوا و روحیه ی خود بروید ما هم حسینیان را به مجازات می رسانیم.

  بعد از عید زن و شوهر برای پی گیری به دادسرای ویژه ی روحانیت برای نتیجه ی کار می روند،تا یک ماه پاسخی دریافت نمی کنند،بعد از یک ماه تهدید می شوند که در صورت پی گیری،زن را سنگسار خواهند کرد چرا که حاج آقا حسینیان بی گناه هستند و نمی دانستند این زن شوهر دارد و به حکم قرآن و شرع خطایی نکرده (زن می گوید حاج آقا حسینیان هیچوقت صیغه هم جاری نکرده و گفته این چیزا برای ما نیست!) و زن ،ایشان را اغفال کرده است!

  زن،شوهرش و فرزندش تهدید به قتل می شوند!

  زن اصرار می کند که حاضر است تا سنگسار شود ولی روح ا… حسینیان به مجازات برسد،زندگی اش تباه شده،آبرویی برایش نمانده،نمی خواهد بگذراد حسینیان با دیگران هم چنین کند.(زن می گوید همزمان با من زنان دیگری با حسینیان بوده اند و آنها هم از ترس آبرو جرات شکایت ندارند).

  از بیت رهبری دستور مختومه شدن پرونده می رسد!

  • ناظر

   اتکای امثال حسینیان به سعه صدر مقام ولایت است . این حجج اسلام اگر “صائنا لنفسه” نیستند “مطیعا لامر مولا” که هستند و همین کافی است . مگر انتظار دارید انسان کامل باشند . انسان کامل یکی هست و ان هم مقام عظمای ولایت . البته بعد ار امام راحل عظیم الشان .

 47. حسین اعوانی

  من تنها چیزی که میتونم بگم اینه که حاج آقا روح الله دمت گرم و باغت آباد که بارگاه ولایت را نورانی کردی. این ملی مذهبی ها همه منافقند مزه خدمت به مقام عظمای ولایت و ثواب آن را درک نمی کنند. تازه حاج آقا به دلیل همین ثواب عظیم هزار برابر این کار نیک را اجره المثل به شکل حوری یا غلمان در بهشت دارد. تا کور شود هر آنکه نتواند دید. فایده اسلام برای امثال حاج آقا همین است که به آن که در آیی، یعنی نوکر علی{…} شوی، ناگهان همه گناهان به ثواب بدل میشود. دوستان بنشینند و در مدح و مذمت انتشار خبر بنویسند. حاج اقا ثوابش را برد و کبابش را هم خواهد برد.

 48. aslan in masael darkeshvare ma adi ast . Marg khobeh bara hamsayeh . Hala agar je adam adi bod edam mekardand be jorme zenaye mohseneh . Bebeinim ba in haj aghaye na mohtaram che mekonand. Amsale in agha zeyad hastand akharish ham nist . Bebeineim ghanon ba in mard va zan shohar dar che mekonand . sangsar .

 49. Amsale in agha zayad hastand.Akharish ham nist . Ghodrat dareh pol dareh mast maleish mekonand.

 50. با سلام به آقای سلطان پور و دیگر دوستان
  من در کامنتم توجه به این نکته داده بودم که نباید این موقعیت را به امر کلی تبدیل کرد یعنی به قول کانت چونان ببینیم که انگاری باید در مورد همه چنین رفتار شود تا ملاک صدق و کذب معین شود.آقای سلطان پور عزیز نباید این رفتار را برابر رفتار دستگاه اطلاعاتی دانست هر چند مشابهتی بین آن باشد آن که دفاع میکند و آن که حمله میکند هر دو ممکن است یکی را بکشند اما یکی بر حق است و دیگری نا حق پس هر کشتنی که بد نیست و غیر اخلاقی پس نمیتوان حکم کلی داد که کشتن بد است افشا گری بد است این موارد را باید موضوعی و انضمامی برگزار کرد.من هم با شما موافقم که روابط جنسی جزءحوزه خصوصی است و حتی نباید برای زنا کار دادگاهی تشکیل داد چه رسد به این که سنگسارش کرد.اما به این نکته باید توجه کرد که این اتفاق ها دارد در ایران میافتد و این آقایان ناموس مردم را مال خودشان میدانند از این نمونه ها زیاد میبینید از رییس دادگستری یکی از شهر های گیلان تا مرکز هدایت کرج تا آنهایی که در یک بازداشت گاه بارها و بارها مورد تجاوز قرار گرفتهاند یکیش را سایت ملی مذهبی پوشش داده بود به نام صفیه در سیستان اگر اشتباه نکنم.
  وضع ما خراب تر از این حرف هاستما مثل وضعیت جنگی به سر میبریم در این وضعیت ها مرز های اخلاق هم لغزنده میشود.این آقایان دنبال رابطه جنسی برابر نیستند اینها تحت فشار قرار میدهند و به اجبار دیگری را به بردگی جنسی میکشندو افشا کردن این گونه اعمال به مثابه مجاهدت است در راه انسانیت و اخلاقی که شما هم از آن دم میزنید.شما میوه نوع تفکرتان را ببینید شیوه شما به تثبیت اخلاق کمک نمیکند بلکه دست ظالمان را باز تر و باز تر میکند.حقوق بشر در جامعه ما در طرازی متفاوت از آنجاییست که شما زندگی میکنید این تفاوت و فاصله را دریابید.یک بازیگر فرانسوی را دیدم دارد به روسیه میرود چون دو تا فیل را در فرانسه میخواسته اند بکشند ببینید این بابا چقدر از ماجرا پرت است حقوق بشر برایش مثل هوایی شده که تنفس میکند حال دارد روی حقوق حیوانان تاکید میکند حالا وقتی برود به روسیه و ببیند آنجا انسانها را به عنوان برده جنسی به راحتی قاچاق میکنند و اندام انسانها مثل کلوچه معامله میشود حقوق بشر را جور دیگری خواهد دید میدانید این تصمیم ها بر اثر نزدیک بینی نیز گرفته میشود موضع روسیه و فرانسه را در قبال سوریه ببینید .روسیه حامی جنایتکار نا گاه میشود پناهگاه یک سوپر حقوق حیوانی.میخواهم بگویم اگر از میدان بیرون بیاییم آنچه در موضع شما هست اخلاقی است در موضع دیگر میتواند فاجعه باشد به قول شریعتی به جغرافیای حرف و مختصات عمل باید توجه بسیار کرد
  موفق باشید.

 51. ناشناس

  en mardekh bayed dar mlaye am bedar avekhth shavad

 52. haghgoo

  سخن آقای سلطان پو بسیار زیبا و حقیقت است اما ای کاش
  خودشهم کمی عمل میکرد به این حرف ها . آقای سلطان پور عزیز شما میگوید انتشار این خبر یک کار غیر اصولی و غیر اخلاقی است که نباید سایت ملی مذهبی انرا با اسم فرد متهم منتشر می کرد . شخص شما فراموش کردی چه مطالبی در رابطه با اقای خاوری چاپ کردین. اقای خاوری در کدام دادگاه تا به امروز متهم شده . ایا شما از ایشان اجازه گرفتید. جناب سلطان پور بفرمایند شما وکیل مدافع جناب حسینیان هستند یا سخنگوی قوه قضاییه ایران .{…}

 53. مرتضی حق پناه( طلبه)

  این خسرو حسینیان به مثابه بخشی از دستگاه سرکوب و اختناق و کسی که دستش در خون مردم آلوده است و همچنین کسی که پشتیبانش علی خامنه ای است یکی جنایتکاران رژیم است. من به عنوان یک طلبه برای چنین کسی شانی از آدمیت قائل نیستم. ایشان یک مجرم عادی نیست که حق و حقوقش مراعات شود. جنایتکار جنگی است و تازه در حاکمیت است. البته اگر حاکمیت سقوط کرد حقوق حسینیان و علی خامنه ای به عنوان جنایتکاران علیه بشریت باید مراعات شود، اما الان صحنه نبرد است. البته نباید دروغ گفت و تهمت زد. ولی این اخبار صحت دارد. حوزویان هم از این قبیل امور خبر دارند ولی محض مصلحت یا از ترس تهدید و یا تطمیع مقامات بالا امثال اطلاعات و ذوالنور و خامنه ای جرئت ندارند حرفی بزنند. الان جنایاتی به اسم اسلام صورت می گیرد از قبیل زنا با زنان شوهر دار بوسیله همین آخوندها و تصرف عدوانی اموال مردم که بسیار رایج است حتی در حوزه قم و مشهد مراجع از آن با خبرند. همین طلبه های مصباح چه امور غیر شرعی است که مرتکب نمی شوند به اسم امام زمان ارواحنا له الفدا. توجیه شرعی هم آن است که مسلمان فاسق افضل است از فتنه گران و کفار و مرتدین. همین حرفی که شوقت زد از حرف خودش بود که بعدا مجبور شد تکذیب کند. امثال بازرگان و ملی مذهبی و منتظری، موسوی و کروبی اینها چون از امر رهبر سرپیچی کردند مرتند. اخیر که این شیطان مجسم جنتی حرف آخر را زد و گفت که رفسنجانی باید اعدام میشد. حوزویان میدانند که حکم اعدام مخصوص باغی و مرتد است یعنی این آخوند آن آخوند دیگر را که از خامنه ای اطاعت نکرد را مستوجب اعدام می داند و حتما بعدش مصادره اموالش و بدبخت کردن خانواده او.

 54. علیرضا

  فرمایش آقای سلطانپور در مورد وضع سیاستمداران در غرب اصلا درست نیست. در کدام کشور غربی اگر سیاستمداری متاهل با زن شوهرداری رابطه برقرار کند رسانه ها یا مردم به آن کار ندارند به ویژه اگر انکار کند و درغ بگوید؟ مگر آدمی مثل کلینتون که یکی از بهترین رییس جمهوری های آمریکا بود سر یک رابطه ی این چنینی – تازه مونیکا متاهل نبود – آبرو و اعتبارش به باد نرفت و بسیاری موارد دیگر. از قضای روزگار حفظ حریم خصوصی که در غرب امری بسیار جدی است فقط در مورد سیاستمداران متساهل است چون آنها باید در فضای عمومی و در معرض قضاوت مدام مردمی باشند که انتخاب شان کرده اند.

 55. عمرانی

  سلام. اگر همچون سعید سلطانپور و چند تنی دیگر نبودند و نمی نوشتند دق می کردم که ما ایرانیها آدم بشو نیستیم. مرگ را برای همسایه خوب می دانیم و برخود حرام . تهمت و حدس و گمان و دروغ کم یا زیاد در باره گروه خودمان بد است و غیر انسانی و بر علیه مخالف یا مقابلمان (به بهانه حاکم بودن) خوب است.
  نقل شایعه بدون هیچ سند و مدرک مستقل وواقعا زیبنده سایت ملی مذهبی نیست. نامی که بازرگان را به یاد ما می آورد و سحابی را.

 56. حسین رجبی

  باید گردن این مفسدان را در جلوی عام زد تا درس عبرتی برای مسئولین شود من اگر قضاوت میکردم اول ناخنهایش رو می کشیدم بعد نمک میزدم گوشش رو میبریدم بعد بینی مچ دست شکمش رو پاره میکردم قلبشو از جا در میاوردم مینداختم جلوی سگ حالم از این ادما بهم میخوره حاجی زنت باید بهت خیانت کنه تا عمر داری بسوزی

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.