پنج‌شنبه 21st ژوئن 2012 , ساعت: 04:06کد مطلب : 13514 نسخه قابل چاپ
دریچه‌ای به بینش، منش و روش شهید هدی صابر

آغاز به کار سایت “در فیروزه ای”

در آستانه‌ی وداع با خرداد، ماه خون و پیام، درگاه اینترنتی «در فیروزه‌ای» با هدف گشودن دریچه‌ای به بینش، منش و روش شهید هدی صابر آغاز به کار کرد. در این درگاه، آموزش‌ها، پژوهش‌ها، کتاب‌ها، مقاله‌ها، سخنرانی‌ها و مصاحبه‌‌های شهید هدی صابر به طور تدریجی در دسترس مخاطبان و علاقمندان قرار می‌گیرد.

آرشیو نوشتاری و صوتی سلسله نشست‌های «باب‌بگشا»  که با محوریت خوانش قرآن و با موضوع «ضرورت رابطه‌ی مستمر، همه‌گاهی و استراتژیک با خدا» از شهریور ۱۳۸۷ توسط شهید هدی صابر در حسینیه ارشاد ارائه می‌گردید نیز در این درگاه به تدریج در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

همچنین آرشیو نوشتاری و صوتی مباحث «هشت‌فراز، هزار نیاز» ـ ویژه‌ی بازخوانی تاریخ معاصر ـ که توسط معلم شهید هدی صابر در قالب ۷۵ نشست منظم در طی دی‌ماه ۱۳۸۵ تا آبان ۱۳۸۷ در حسینیه‌ی ارشاد برگزار شد نیز به تدریج در این درگاه منتشر خواهد شد.

در توضیحی که درباره‌ی انتخاب عنوان «در فیروزه‌ای» برای این درگاه در صفحه‌ی آغازین ذکر شده، آمده است: «عنوان «در فیروزه‌ای» که برای این درگاه برگزیده شده، برگرفته از نام پایگاه اینترنتی سلسله نشست‌های باب بگشا می‌باشد که بر حسب تشخیص و علاقه‌ی خود معلم شهید در زمان حیات‌شان برگزیده شده بود». شهید هدی صابر در پایان نشست نخست باب بگشا در توضیح این انتخاب گفته بود: «وب سایتی طراحی شده با عنوان «در فیروزه‌ای» که از «دق‌الباب» اخذ شده است. فیروزه‌ای، رنگ گنبدها و محراب‌ها و رنگی اصلی در هستی است».

درگاه در فیروزه‌ای از علاقمندان و شاگردان شهید هدی صابر درخواست کرده که با اعلام نقدها، نظرها و پیشنهادهای خود از طریق فرم «تماس با ما»ی در فیروزه‌ای به بهبود محتوا و فرم این درگاه یاری رسانند. همچنین از عموم افرادی که آثار و تصاویر منتشرنشده‌ای از شهید هدی صابر در اختیار دارند درخواست شده که از طریق ای‌میل [email protected] مطالب خود را برای درگاه ارسال نمایند.

0

حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.