شنبه 14th جولای 2012 , ساعت: 04:07کد مطلب : 16420 نسخه قابل چاپ
پیام تسلیت محسن کدیور به مهدی کروبی

ادامه این حصر مایه روسیاهی نظامی است که نه جمهوری است نه اسلامی

در ادامه پیامهای تسلیت به مهدی کروبی به دلیل درگذشت خواهرشان، محسن کدیور نیز طی پیامی به آقای کروبی، این ضایعه را تسلیت گفته و با خانواده ایشان ابراز همدردی کرد.

 به گزارش جرس، محسن کدیور در پیام تسلیت خود به این رهبر جنبش سبز، ممانعت از حضور مهدی کروبی را در مراسم تشییع خواهرش را نشانه واهمه‌ی ولایت جائر از حضور آزادانه منتقدان مصلح دانست. 

 متن پیام تسلیت محسن کدیور به مهدی کروبی به شرح زیر است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای کروبی

سلام علیکم بما صبرتم

درگذشت خواهر محترمه‌تان را تسلیت عرض می کنم. خداوند به آن مادر شهید رحمت و رضوان و به جنابعالی و بازماندگان محترم صبر و اجر عنایت کند. اینکه مراسم تدفین و ترحیم آن مرحومه بدون حضور برادر مجاهدش برگزار می شود نشانه واهمه‌ی ولایت جائر از حضور آزادانه منتقدان مصلح است. موقع را مغتنم شمرده تأسف عمیق خود را از بیش از ۵۰۰ روز حصر و حبس غیرقانونی جنابعالی به دلیل دفاع از حقوق به یغما رفته ملت ایران، اعتراض به تقلب در انتخابات و پافشاری بر اجرای اصول معطله قانون اساسی اعلام می‌کنم. ادامه حصر ناصحان مشفق و منتقدان قانونی مایه روسیاهی نظامی است که نه جمهوری است نه اسلامی

عزت عالی مستدام باد

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

محسن کدیور

بیست و سوم تیر ۱۳۹۱


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.