جمعه 6th جولای 2012 , ساعت: 07:07کد مطلب : 15299 نسخه قابل چاپ
علم الهدی هم تحریم کنندگان نفت ایران را تهدید کرد

یک قطره‌ نفت هم از تنگه هرمز نخواهند برد

امام جمعه مشهد گفت: رزمایش اخیر پیامبر اعظم نشان‌دهنده اقتدار فناوران غیور سپاه بود و به آنان ثابت شد که اگر روزی بخواهند ما را تحریم‌کنند قطره‌ای نفت از گذرگاه نفتی دنیا نخواهند برد.

به گزارش فارس سید احمد علم‌الهدی ظهر روز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه مشهد اظهار کرد: آنچه که اکنون می‌توان گفت این است که اکنون ایران در عرصه مقابله با استکبار در این مدت ۳۳ سال روز به روز قوی و قدرتمند‌تر است و در مقابل دشمن ذلیل و خوار‌تر از هر روز شده است.

خطیب نماز جمعه مشهد در ادامه گفت: در دوران انقلاب غیور مردان سپاه با عنوان دلاورمردان سپاه نامیده می‌شدند اما امروز و با توجه به گستردگی، پیشرفت و اقتدار نیروهای سپاه اکنون این پیشرفت به حدی رسیده است که از آنان به عنوان دلاورمردان فناور یاد می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به رزمایش پیامبر اعظم  اشاره کرد و اظهار داشت:  اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کنند هیچ قدرتی از دنیا نمی‌تواند برای خودش از این گذرگاه نفتی دنیا قطره‌ای نفت ببرد.

خاطرنشان می شود همزمان با اجرای تحریم نفت ایران فرماندهان نظامی جمهوری اسلامی تهدید کرده اند تنگه هرمز را خواهند بست.


  1. بی نشان

    با عرض پوزش از معدود روحانیان آزاده و شریف باید بگویم که این دهن دریده هتاک از هیچ گزافه گوئی و گنده تر از دهن حرف زدن کم نمی آورد!!
    احمق فکر میکنه هنوز تحریم نشده اند که ادعا میکند اگر تحریم شدیم چنین و چنان می کنیم!!

  2. kanishka

    من نمیدانم که این ملا از چه نوع تحریم صحبت میکند . سی و چند سالی میشود که ایران تحریم است .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.