شنبه 8th ژوئن 2013 , ساعت: 03:06کد مطلب : 45696 نسخه قابل چاپ

دیدار خانواده آیت الله طالقانی با فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد

خانواده آیت الله طالقانی با فرزندان میرحسین و زهرا رهنورد دیدار کردند.

به گزارش کلمه در این دیدار خانواده آیت الله طالقانی از صبر واستقامت این زوج در حصر تقدیر کردند.

خانواده آیت الله طالقانی در این دیدار با اشاره به محدودیت‌ها و ظلمهایی که بر آیت الله طالقانی رفته بود، به دختران میرحسین امیدواری دادند که دوران ظلم و بی‌عدالتی به سر می آید و مومنان به واسطه صبری که در راه ایمان خود کرده اند، پاداش خود را از خداوند خواهند گرفت.ایشان گفتند که درخوابی پدر خویش را دیده اند که گفته همه زندانهایی که کشیده بود برایش تبدیل به نور شده است.

در همین حال یکی از اعضای خانواده آیت الله طالقانی به آخرین دیدارش با آیت الله طاهری اصفهانی اشاره کرد و گفت که ایشان حدیث امام جعفر صادق را خاطر نشان کردند که طولانی بودن رکوع و سجود افراد را ملاک مومن بودن ایشان قرار نده، زیرا چه بسا از روی عادت باشد؛ بلکه به صداقت در گفتار و امانتداری ایشان بنگرید و آن را ملاک قرار دهید.

بیش از هشتصد روز از حصر غیرقانونی و غیرشرعی موسوی و کروبی می گذرد و با نزدیک شدن به زمان انتخابات محدودیت‌های ارتباطی این رهبران محصور با فرزندانشان بیشتر شده است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.