سه‌شنبه 24th اکتبر 2017 , ساعت: 09:10کد مطلب : 105560 نسخه قابل چاپ

برادرم رجایی : او معلم من است!

با او در شورای فعالان آشنا شدم .اما رابطه ما به آرامی از یک هم کنشی سیاسی ، فکری و بینشی به یک رابطه عمیق عاطفی منجر گردید .
رجایی برای من فراتر از یک هم فکر بوده است . به جرات میتوانم بگویم او و برادرم مسعود پدرام از جمله کسانی بوده و هستند که شیوه دیگری را در زیست سیاسی به من آموختند : پارسایی اخلاقی و تقوی روحی که از ایمان ، یقین ، نور و دوستی خدا سرچشمه میگیرد .
علیرضا هرگز برای شهرت طلبی و خودخواهی فردی قدمی برنداشته است . او همواره در گمنامی ، سکوت و خلوت انجام وظیفه کرده است چه در زمانی که از لیست منتخبان مجلس تهران بیرونش کشیدند ، چه زمانی که با احکام ناعادلانه ، زندانهای متعدد برایش رقم زدند ، چه زمانی که همسر و فرزندانش را با فضاهای ناامنی که پدید آوردند ، راهی سرزمینهای بیگانه ساختند ، و چه هم کنون که با بیماری سرطان و عوارض ناشی از آن دست و پنجه نرم می کند، حاضر به بهره برداری ازشرایط پیش آمده از آن نیست !
آری در این بازار سوداگری علیرضا رجایی را شیوه ای دیگری از زیست است و کسی آن را فهم میکند که خود سودا زده باشد و گرفتار موج سودا

 

منبع: فیس بوک نویسنده


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.