جمعه 9th اکتبر 2020 , ساعت: 09:10کد مطلب : 118612 نسخه قابل چاپ

پیکر شجریان به مشهد منتقل شد، دوستداران شجریان اجازه حضور در مراسم نماز را نیافتند

 

مراسم نماز بر پیکر محمدرضا شجریان صبح جمعه در بهشت زهرای تهران با حضور اعضای خانواده شجریان و تعدادی از دوستان اسطوره آواز ایران در حالی برگزار شد که جمعیت زیادی از دوستداران شجریان در بیرون محل برگزاری مراسم حضور داشتند.

در جریان برگزاری این مراسم نیروهای امنیتی و انتظامی و نیروهای یگان ویژه به طور گسترده در بهشت‌‌زهرا، محل برگزاری مراسم نماز بر پیکر شجریان و اطراف آن مستقر شده بودند.

نماز بر پیکر شجریان را محمود دعایی خواند و عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم حضور داشت. به دوستداران شجریان اجازه داده نشد در جریان برگزاری مراسم نماز بر پیکر اسطوره آواز ایران، در محل برگزاری این مراسم حاضر شوند.

همایون شجریان، فرزند محمدرضا شجریان طی سخنان کوتاهی در بهشت زهرا، گفت: «اگر بخواهم در یک جمله محمدرضا شجریان را توصیف کنم، آدم‌های بزرگی مثل ایشان در طول تاریخ به این کره خاکی می‌آیند تا پیامی را با خودشان بیاورند و خوشا به حال کسانی که این پیام دریافت کردند.»

 


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.