چهارشنبه 17th ژوئن 2020 , ساعت: 09:06کد مطلب : 117558 نسخه قابل چاپ
در گفتگو اختصاصی یک منبع مطلع از پرونده قتل مهدی نیکبخت

قاتل: او را کشتم چون او مرتد بود

در گفتگو اختصاصی یک منبع مطلع از پرونده قتل مهدی نیکبخت متخلص به «بی تو» به وب سایت ملی مذهبی گفت که متهم دستگیر شده ضمن قبول اتهام به پلیس گفته است:
بی تو (مهدی نیکبخت )دجال و مرتد بود. او را کشتم و اگر بار دیگر در همان موقعیت قرار بگیرم باز هم همین کار را می کنم. من اصلا پشیمان نیستم.

خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضایی ایران به نقل از دادستان عمومی و انقلاب سمیرم از دستگیری مظنون به قتل یک مرد ۴۰ ساله در کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد بی آنکه به هویت او اشاره کند.

:به گفته دادستان “یک نفر دیگر نیز به اتهام معاونت در این قتل دستگیر و پرونده در جریان رسیدگی و تکمیل تحقیقات است.”

دوستان و نزدیکان«بی تو» او را قربانی افراط گرایی و نمونه‌ی دیگر از قتل های خودسرانه میدانند. کسانی که خودسرانه حکم می دهند و خود را محق به اجرای آن می دانند.این افراد و گروههای افراط گرا حکم خود را حکم خدا می دانند و برای اجرای ان نیازی به تبعیت از قوانین کشوری و دستگاه قضایی کشور نمی بینند.

گفتنی است در ماجرای اسیدپاشی اصفهان نیز ردپای این افراد و حلقه های افراط گرایی مذهبی کاملا مشخص بود. گروه های که با اسید پاشی به صورت دختران بی گناه اصفهان در جامعه رعب و وحشت افریدند زمان زیادی نگذشته است. در این پرونده نه تنها هیچ کسی دستگیر و مجازات نشد بلکه دادخواهان و معترضان به این خشونت آشکار بازداشت و زندانی شدند. این حلقه ها قدرتمند و با نفوذند تا جایی که دادستان اصفهان به جای بیان حقیقت تلاش می کند با انحراف افکار عمومی قتل فجیع مهدی نیک بخت را تا سرحد یک خصومت شخصی تقلیل دهد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.