ویدئو
برگزیده

در دفاع از حقوق تضییع شده عبدالفتاح سلطانی!

همانگونه که استحضار دارید، بر اساس قانون اساسیتوجه به کرامت والای انسانی از اصول اساسی نظامجمهوری اسلامی است و طبق این کرامت، خدماتبهداشتی‌ - درمانی برای یکایک افراد کشورباید تأمینشود.

در ستایش از مهندس وحید میرزاده

خانه را ساخت. به من زنگ زد و گفت مجتمع را ساخته و بیشتر از پیش بینی اولیه خود سود کرده و خودش را (اخلاقا) موظف می داند به جای واحد ۸۵ متری، یک واحد ۱۰۶ (صدو شش) متری به من بدهد! باورتان نمی شود؟ ماجرایی که روایت کردم، عین حقیقت بود. اسم آن دوست هم، مهندس وحید میرزاده، عضو شورای فعالان ملی-مذهبی بود که ۵ سال پیش در چنین روزی، بر اثر ابتلا به سرطان ریه درگذشت. خدا رحمتش کند.

هاشمی؛ رجلی در تحول

در جمهوری اسلامی، هاشمی رفسنجانی، یک تجربه‌ی ارزشمند تاریخی - ایدئولوژیک - استراتژیک است. تجربه‌ای که میراث 55 سال مبارزه - حکومت و تأسیس نهادهای حکومتی ارزیابی گذشته و نقد عملکردها است. این تجربه را نه حاکمان، نه اپوزیسیون و نه روشنفکران، نباید دست‌کم بگیرند. در این دوره از حیات سیاسی خود هاشمی عملاً به سخنگو و حامی اقشار وسیعی از مردم تبدیل شد. اقشار متوسط شهری، تکنوکرات‌ها، بروکرات‌ها، دانشگاهیان، هنرمندان، روشنفکران، فرهنگیان و... از او حمایت می‌کردند و در مرحله دوم انتخابات 1384 حمایت این طیف از او مشخص شد. حمایت این اقشار در این دوره از آقای هاشمی ضمن اینکه نشان از تحولات فکری و عملکردی وی دارد از درک و فهم عمیق و مصلحت‌جویانه این اقشار هم نشان دارد که گذشته را فراموش نکرده‌اند، ولی بخشیدن را همراه با قدردانی پیشه کرده‌اند. خدا آقای هاشمی را رحمت کند که حتی‌المقدور وظایف خود را در این دوره انجام داد.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.