یکشنبه 28th دسامبر 2014 , ساعت: 03:12کد مطلب : 71659 نسخه قابل چاپ
به رغم اطلاع پلیس از مسلح بودن

۴ سارق جانشین فرمانده انتظامی گلپایگان، دو مأمور و دو نفر دیگر را کشته و متواری شدند

۴ سارقان مسلح در خمین و گلپایگان ۵ نفر را کشته و و پنج نفر دیگر را مجروح کردند و متواری شدند؛ این در حالی است که اکثر کشته شدگان پس از اطلاع مأموران از مسلح بودن سارقین مسلح بوده است و مشخص نیست به چه دلیل پلیس چنین تلفاتی را متحمل شده‌است.

به گزارش خبرگزاری فارس ۴ سارق مسلح با یکدستگاه خودرو تیبا پس از اعلام ایست مأموران پاسگاه انتظامی کنار رودخانه و یگان امداد این منطقه به روی مأموران آتش گشوده و یکی از مأموران را کشته و سه نفر دیگر را مجروح کردند. مهاجمان پس از این اقدام خونین به سمت گلپایگان متواری شدند. جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان به همراه دو اکیپ از آگاهی و راهور اجرا و عوامل انتظامی، سارقان مسلح را در میدان معلم این شهر مشاهده و با آنها درگیر می شوند و سارقین با بستن رگبار به سمت مامورین، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان و یکی از کارکنان پلیس راهور را کشته و دو نفر دیگر از عوامل انتظامی را نیز مجروح کردند. در این درگیری یک نفر از مهاجمان نیز کشته و سه نفر دیگر با رها کردن خودرو تیبا و با اعمال تهدید و سرقت یک دستگاه پژو ۴۰۵، از صحنه درگیری متواری شدند. آنها پس از طی مسافتی با رها کردن خودرو پژو، اقدام به سرقت یک دستگاه آمیکو یخچال دار، کرده و سپس با رها کردن آن در حوالی روستای ” در ” گریختند. در ادامه این عملیات، عوامل انتظامی یک دستگاه وانت نیسان رها شده را در حوالی روستای ” در ” کشف کردند که در بررسی ها مشخص شد راننده نیسان براثر اصابت گلوله در داخل خودرو کشته شده و جسد فرزند ۱۷ ساله وی نیز در حاشیه جاده کشف شد که به نظر می‌رسد آنها نیز توسط سارقان مسلح کشته شده باشند.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.