سه‌شنبه 2nd اکتبر 2012 , ساعت: 10:10کد مطلب : 25224 نسخه قابل چاپ
افشاگری فردوسی پور:

کفاشیان در انتخابات تقلب کرده است

عادل فردوسی پور پرده از اتفاقی برداشت که نشان می دهد، هادی آیت اللهی نایب رئیس کفاشیان و یکی از عوامل انتخاب مجدد کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال با آرایی انتخاب شده که آرای واقعی نبوده اند و در این میان نقش کفاشیان کاملاً هویدا است.

به گزارش خبرآنلاین؛ برنامه دوشنبه شب ۹۰، تصاویری را پخش کرد که نشان می داد، جعفر جعفری، مدیر باشگاه فجر شیراز، رای ها را در جیبش گذاشته است، همچنین ۳ رای دیگر را به نمایش کشید که مثل نماینده آموزش و پرورش، مسئول تیم شهر خرامه و دبیر هیات فوتبال ممسنی که آرای شان، واقعی نبوده و مخدوش بوده اند.

کمانه، رئیس اداره کل تربیت بدنی استان فارس که خودش هم متهم بود همه نوع تلاشی کرده تا مجمع هیات فارس را از حد نصاب بیاندازد، در این برنامه گفت: «مجمع شکل قانونی نداشت. ما از ابتدا خواستیم تا این مجمع به دلایل مشکلاتی که داشت، برگزار نشود و هیچ سندی نیست که بیاورید و اثبات کنید، ما مانع از حضور کسی در مجمع شده باشیم. ما از آقای کفاشیان خواستیم که این مجمع را برگزار نکند اما این کار را نکردند. الان هم ما مدارک تخلفات را به وزارت گزارش دادیم.»

بعد از او ، جعفر جعفری، مدیر باشگاه فجر که زیر بار فشار بود ، گفت:« من نمی دانم چه اتفاقی برای رای های مخدوش افتاده ولی شاید همان طور که نماینده آموزش و پرورش گفت ، در مجمع حضور نداشت.» او بعد از این خداحافظی کرد تا از زیر فشار اتهام تخلف در انتخابات خارج شود. این درحالی بود که اصلا معلوم نشد ، رایی را که جعفری در جیبش گذاشته ، چه بوده است.

ترابی نماینده آموزش و پرورش در مجمع هیات شیراز روی خط برنامه ۹۰ رفت و تاکید کرد :«من در مجمع رای ندادم و نمی دانم این رایی که در سالن افتاده چه بوده است؟» دقایقی بعد زکی پور، دبیر هیات فوتبال شیراز درباره این اتفاقات گفت:«ما به رغم فشاری که برای تعلیق شده بود ، ۳۹ نفر را در مجمع داشتیم. ما جای آقای ترابی رای سفید در صندوق انداختیم. این رای ممسنی هم توسط دبیر هیات به صندوق انداخته شده است.»

لحظاتی بعد خسروی، رئیس هیات فوتبال ممسنی هم روی خط آمد و گفت:«من به هیچ وجه به دبیرم اجازه ندادم که جای من برود رای بدهد . به او نامه ای هم ندادم . من از هیچ کس ترسی ندارم هیچ کس به من نگفت بیا یا نیا. من خودم احساس کردم که اتفاقات خوشایندی نمی افتد. برای همین شرکت نکردم ، هیچ کس حق نداشت از طرف من برود رای بدهد.»

زکی پور ، در ادامه هم همچنان تاکید داشت رای ممسنی قانونی بوده و دبیر ممسنی، نامه ای به همراه داشته که در مجمع رای بدهد.

بعد از این آب پیما ، مدیر باشگاه آبفای خرامه روی خط آمد و گفت:« من رایی در مجمع ندادم و کسی هم از طرفم به مجمع نرفت اما کسی که از شهر خرامه رای داد ، رئیس هیات فوتبال شهر بوده که برای خودش هم حق رای داشته است.»

درحالی که عادل فکر می کرد یکی از آرای مخدوش آن حل شده است، ناگهان، زکی پور به اصرار گفت که آنها نماینده باشگاه آبفا را هم در انتخابات داشته اند و از آنها رای گرفته اند. لحظاتی بعد با این گفته ناگهانی دبیر هیات فارس باری دیگر قصه به جریان افتاد. براتی کارشناس حقوقی فوتبال، روی خط برنامه آمد و تاکید کرد با این تصاویر و هر یک از این آرای مخدوش می توان انتخابات را باطل کرد


حوزه :
 1. ناظر

  اگر بشه که همه مطلعین هر نوع انتحابات در ایران اسلامیمان به حرف بیایند چی میشه . نمیشه . ولی اگه بشه چی میشه ! از انتخاب ولی فقیه تا نزدیک ترین نظرات به معظم له . اگه بشه چی میشه .

 2. بی نشان

  دوست عزیز
  نگران نباش. حتی اگر در این روزها به حرف نیایند دیر یا زود به حرفشان خواهند آورد!
  بالاخره تاریخ را که نمی شود به سکوت واداشت.
  تاریخ مجیزگوی هیچ حکومتی نبوده و نیست و از هیچ کس هم رشوه و حق السکوت نگرفته، نمی گیرد، و نخواهد گرفت!!

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.