چهارشنبه 11th جولای 2012 , ساعت: 11:07کد مطلب : 16043 نسخه قابل چاپ
به رغم وضعیت وخیم جسمی

کبری بنازاده امیرخیزی به زندان ورامین منتقل می شود

با وجود این که خانم کبری بنازاده امیرخیزی  زندانی سیاسی از بیماریهای عدیده جسمی رنج می‌برد، مسئولین زندان گفته‌اند وی به زودی به زندان ورامین منتقل می‌شود.

به  گزارش هرانا،  کبری بنازاده امیرخیزی زندانی سیاسی بند زنان زندان اوین که حدود ۶۰ سال سن دارد و از ناراحتیهای جسمی بسیاری رنج می‌برد به تازگی از سوی مسئولین زندان اوین مطلع شده که باید به زندان ورامین منتقل شود.

کبری بنازاده امیرخیزی در دی ماه سال ۱۳۸۷ زمانی که قصد داشت برای دیدار برادرشان به صورت قانونی به عراق سفر کنند، در فرودگاه بین المللی تهران بازداشت شد.

وی که در دادگاه انقلاب به ۵ سال زندان محکوم شده اکنون در شرایط بد جسمی بسر می‌برد و با وجود این که دوبار از ناحیه چشم تحت عمل جراحی قرار گرفته است، از بینایی کافی برخوردار نیست.

پیش‌تر برادر ایشان در گفت وگو با رسانه‌های برون مرزی اظهار کرد، ماموران وزارت اطلاعات در بند ۲۰۹ با ضربه کابل بر صورت وی موجب خونریزی شبکیه چشم ایشان شدند.

کبری بنازاده امیرخیزی از ناحیه زانو، کمر و چشم ابراز ناراحتی می‌کند و مسئولین زندان از اقدامات درمانی شایسته تا کنون سرباز زده‌اند.

خاطرنشان می شود ، باوجود این که حدود ۴۲ ماه از دوران محکومیت کبری بنازاده امیرخیزی می‌گذرد و ایشان از کهولت سن و دردهای مزمن رنج می‌برد، تاکنون مسئولین از اعطاء مرخصی استعلاجی به وی امتناع کرده‌اند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.