شنبه 26th دسامبر 2015 , ساعت: 06:12کد مطلب : 89491 نسخه قابل چاپ

چرا باهنر نامزد انتخابات نشد؟

محمدرضا باهنر سیاستمداری که با هفت دوره حضور در پارلمان رکورددار نمایندگی در مجلس بود در این دوره برخلاف انتظار ثبت نام نکرد.

باهنر که چندی پیش درباره کاندیداتوری اش در انتخابات مجلس دهم به سوالات خبرآنلاین پاسخ داد.  او در آن گفت و گو توضیح داد که “یک قهرمان قبل از اینکه مدال طلایش را از دست بدهد خودش باید تشک را ببوسد و کنار بکشد”.

بخشی از گفت و گوی باهنر با خبرآنلاین را در این باره در ادامه می خوانید:

شما “لابی من” مجلس هستید. لابی من ها هرچه می گذرد دامنه نفوذشان بیشتر می شود یا آنها هم برای خودشان دوره ای دارند و ممکن است دوره شان تمام شود؟
عموما تاریخ مصرف دارد. اما خوب تاریخ مصرف ها هم با هم فرق می کند. شیر اگر پاستوریزه باشد ۲۴ ساعت می ماند و استرلیزه باشد یک هفته.

تاریخ مصرف شما که نگذشته است؟
من فکر می کنم خودمان هم کم کم باید فرصت را به جوانان بدهیم. البته هنر این است که یک قهرمان قبل از اینکه مدال طلایش را از دست بدهد خودش تشک را ببوسد و کنار بکشد.

یعنی این دوره کاندید نمی شوید؟
هنوز نمی‌دانم. معمولا این قبیل تصمیم گیری ها خیلی کم دست خودم است. گاهی خودم اراده ای می کنم و تصمیم می گیرم ولی مجموعه عواملی که در کشور به وجود می آید تصمیم مارا عوض می کند.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.