جمعه 7th سپتامبر 2012 , ساعت: 10:09کد مطلب : 22553 نسخه قابل چاپ
سایت خبری رجا مدعی شد:

پیگرد قضایی باران کوثری بعد از برخورد وی با «ستاره»! قلاده‌های طلا!

سایت رجا نیوز، از رسانه های تندروی جناج راست و نزدیک به برخی ارگان های امنیتی مدعی شد که در روز جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان آذربایجان، علاوه بر کمال تبریزی، باران کوثری نیز به یکی از بازیگران دست چندم فیلم «قلاده های طلا» توهین کرده و قصد حمله فیزیکی به وی داشته است!!

بر این اساس این بازیگر تازه کار که رجا رنیوز وی را «ستاره» فیلم قلاده های طلا معرفی کرده است، قصد دارد از بازیگر ارزنده سینمای ایران باران کوثری شکایت کند!

سایت رجا نیوز در این مورد مدعی شده است:«محمد خزاعی در گفتگو با رجانیوز در واکنش به برخورد نامناسب «کمال تبریزی» با «علی‌رام نورایی» در جمع سینماگران حاضر برای کمک به زلزله‌زدگان، پرده از برخورد … و زشت یک بازیگر زن سینما با ستاره‌ «قلاده‌های طلا» در محوطه‌ تئاتر شهر برداشت و با بیان اینکه این ماجرا به شدت بدتر از برخورد «کمال تبریزی» بوده، اظهار کرد که مشغول پیگیری قضایی این ماجرای تأسف‌بار است.

اما بعد از انتشار این گفتگو، بسیاری از مخاطبان خواستار آن شدند که هویت این بازیگر افشا شود. بنابراین از آنجایی که «محمد خزاعی» به هیچ وجه حاضر به اعلام نام این بازیگر نبود، پیگیری‌های رجانیوز برای افشای هویت این بازیگر آغاز شد و سرانجام مشخص گردید که این بازیگر زن، «باران کوثری» بوده است که با همراهی دو نفر از عوامل پشت صحنه‌ سینما، ابتدا اقدام به توهین به «نورایی» کرده و در ادامه حتی قصد درگیری با او را داشته‌اند که البته موفق هم نشده‌اند!

رجا نیوز که بازیگر دست چندم فیلم قلاد های طلا را «ستاره» عنوان کرده است، جایگاه باران کوثری در سینما را به خاطر خانواده اش خواند و تلویحا مدعی حسادت وی به علی رام نورایی شد!!! و نوشت:

فارغ از این ماجرا که این پرونده در حال پیگیری قضایی است، به نظر می‌رسد که درخشش «علی‌رام نورایی» در «قلاده‌های طلا» و کارهای بعدی او، باعث حسادت تعداد معدودی از بازیگران جویای نام سینمای ایران شده است؛ تا جایی که این بازیگران اندک برای مطرح شدن خود و تخریب چهره‌ این بازیگر، حتی از انجام اقدامات فاشیستی و توهین و زد و خورد در مراکز عمومی هم ابایی ندارند.


حوزه :
 1. امیر

  ستاره قلاده‌های طلا! :))) این خبر مرغ پخته رو هم به خنده میندازه.

 2. shirazi

  حتما به یکی از سگهای بیت ( ستاره نما ) حمله کرده است
  دمتان گرم هنر مند ان محبوب ایران وایرانی خان کوثری و آقای تبریزی

 3. ناظر

  قلاده پاره نکنند جای شکر دارد .

 4. کابووولی

  با سلام
  میخواستم بگم این اقایه نورایی خیلی ادام با حال و خودش کلی سبزی.لطفا الکی ترورش نکنین.
  نقش این اقام که منفی بود در فیلم

 5. HADI

  مرسی باران خانوم ،حقش بود . واقعا این همه شجاعت شما رو تحسین میکنم !

 6. ramin

  فدای باران عزیز به خاطر اهداف انسانی و جسارتش در برابر این افراد خبیث… شاد زی و مهر افزون هنرمند سبز و مردمی وطنم…

 7. احمد

  این بازیگر (علیرم نورایی) داره مغلطه می کنه! من کارم نزدیک سینما است و از کسانی که اونجا بودن پرسیدم ماجرا چی بوده. چند نفر به اتفاق گفتن قرار بوده بازیگر های معروف که مردم بیشتر میشناسنش بشینن جلوی صندوق که مستقیما از مردم پول بگیرن. این بازیگر که درسته که در فیلم قلاده طلا بازی کرده اما هنوز اونقدر ستاره نشده که مردم بشناسنش و به خاطرش بیان دمه صندوق. بنابراین کمال تبریزی بهش گفته خیلی از تو معروف تر و محبوب تر ایستادن تو چرا سرخود رفتی نشستی پشت صندوق.

 8. ناشناس

  این{…} میخواد با این جو سازی ها از آب گل آلود ماهی بگیره و خودشو مطرح کنه

 9. سحر

  اندر ستاره بودن این آقا همین بس که من برای شناختشان مجبور به سرچ نامشان شدم.

 10. بابک

  خبرهای برخی از این سایت ها رو زیاد جدی نگیرین.

 11. حالا اون که این کار غیردمکراتیکو کرده که یک هنرپیشه بوده و بر او حرجی نیست. شما ملی – مذهبیها چرا این قدر ذوق کرده اید؟!!!!
  واقعا که!
  شما که فکر میکردیم از همه دمکرات ترین، این از آب درومدین. وای به حال مشارکتیها و بقیه!!!!

 12. ناظر

  شکایت لازم نیست ، قلاده را باز کننند خودش تلافی میکند .

 13. ardalan

  باران که درلطافت طبعش خلاف نیست درباغ لاله روید و درشوره زار خس .!! با همه این احوال ، خویشتنداری اندیشمند را سزاوارتر است .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.