یکشنبه 4th اکتبر 2015 , ساعت: 05:10کد مطلب : 85888 نسخه قابل چاپ
ترک جلسه کمیسیون بررسی برجام از سوی موافقان توافق هسته ای

پیش‌نویس گزارش کمیسیون برجام یک‌سویه و تحریک‌آمیز بود

یک عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام با اشاره به ترک جلسه امروز این کمیسیون از سوی موافقان توافق هسته‌ای گفت که پیش‌نویس گزارش برجام یک سویه، سیاسی،‌ تحریک آمیز و برخلاف منافع برجام بوده است.

غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: من و چند تن از همکاران دیگر کمیسیون برجام به دلیل بی‌توجهی به روال کار جلسه امروز این کمیسیون را ترک کردیم.

وی افزود: پیش‌نویس گزارش کمیسیون از توافق هسته‌ای یک سویه، بسیار سیاسی و تحریک‌آمیز بود، خارج از روال تهیه شده بود و در آن اصلا به منافع برجام توجه نشده بود.

این نماینده مجلس ادامه داد: ای کاش این مذاکرات مثل صحبت‌های آقای جلیلی (مذاکره کننده پیشین هسته‌ای) از تلویزیون پخش می‌شد تا مردم می‌دیدند چه اتفاقی افتاده و می‌افتد.

تاجگردون خاطرنشان کرد: من و برخی از همکارانم که احساس کردیم در یک فضای توهین‌آمیز قرار گرفته‌ایم به خودمان اجازه ندادیم در جلسه‌ای بنشینیم که به ما توهین شود.

این عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در پایان گفت که به زودی واقعیت‌ها و برداشت منصفانه و قرائت واقعی از برجام را بیان خواهد کرد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.