شنبه 31st آگوست 2013 , ساعت: 05:08کد مطلب : 50744 نسخه قابل چاپ
یک سایت محافظه کار؛

پیشنهاد تشکیل هسته‌های چندنفره و کوچک جوانان انقلابی برای «پاکسازی» زنان ساپورت پوش!

سایت محافظه‌کار «خیبر آنلاین» با انتقاد شدید از زنان «ساپورت پوش» در شهر‌های مختلف ایران خواستار تشکیل «هسته‌های چندنفره و کوچک جوانان انقلابی» برای «پاکسازی» این زنان از محلات شد.

به گزارش دیگربان این سایت محافظه‌کار (پنجم شهریور) با اعلام این‌که برخی «جوانان انقلابی» به طور «خودجوش» در فکر «برخورد متفاوت» با این زنان هستند٬ راه‌کار‌هایی به آن‌ها در این زمینه داده است.

«خیبر آنلاین» نوشته که باید «هسته‌های منسجم و هدفمند» در مساجد٬ حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج شکل بگیرد تا محلات «از لوث وجود مانکن‌ها پاک شود.»

این سایت به نیرو‌های حزب‌الله هشدار داده که «اگر امروز دست روی دست بگذاریم، باید در انتظار فردایی باشیم که جامعه‌ای همچون اروپای بعد از رنسانس، ترکیه لیبرالی اما مسلمان و… را نظاره‌گر باشیم.»

«خیبر آنلاین» در ادامه نوشته «برادر و خواهر حزب‌اللهی و انقلابی٬ باید به پا خاست و قیام کرد. باید نهضت فراگیر تذکر لسانی را به راه انداخت.»

در هفته‌های اخیر نیروی‌های حزب‌الله فعال در فضای مجازی فارسی زبان٬ انتقاد‌ها و حملات تندی از پوشش جدید زنان ایران که به «ساپورت» معروف است٬ آغاز کرده‌اند.

میزان و گستردگی خشم و انتقاد‌ها از این نوع پوشش جدید زنان در ایران در سال‌های اخیر کم‌سابقه بوده است.


حوزه :
برچسب ها :
  1. امید

    جماعتی که نظر را حرام میگویند
    نظر حرام نمودند و خون خلق حلال(سعدی)
    ترسم که روز حشر عنان بر عنان رود
    تسبیح شیخ و خرقه رند شرابخوار(حافظ)

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.