سه‌شنبه 25th فوریه 2014 , ساعت: 11:02کد مطلب : 60441 نسخه قابل چاپ

پیام قدردانی و دلجویی دکتر محمد ملکی به محمد نوریزاد

  دکتر محمد ملکی مبارز دیرپای ملی – مذهبی طی پیامی از محمد نوریزاد که  مورد ضرب و شتم ماموران امنیتی قرار گرفت، قدردانی و دلجویی کرد.

متن کامل این نامه به گزارش ملی – مذهبی چنین است:

بسم الحق

 کسانیکه در راه خلق و خدا مبارزه میکنند، بر نشستگان و سکوت پیشگان برتری دارند

 برادر خوب و مبارزم، جناب آقای محمد نوریزاد

 این همه رنج بخاطر آزادی و عدالت و نجات مردم از فقر و فساد و ظلم بر تو مبارک.

با خبر شدم دیروز (۵ اسفند ۱۳۹۲) مامورین وزارت اطلاعات قطراتی از خونت را با حمله و هجوم بر کف خیابان ریختند. مطمئن باش این خونها که ۳۵ سال است در خیابان و بیابان و گوشه زندان و جای جای وطن ظلم زده مان ریخته می شود شجره طیبه ای را به بار می آورد که در آینده ای نزدیک مردم ما زیر سایه آن آزادی و برابری را به جشن خواهند نشست.

 محمد عزیز؛

تو با مسالمت جویانه ترین روش اموال به سرقت رفته ات، حق سفر خود و همسرت و آزادی زندانیان به بندکشیده شده را طلب می کنی و این عمل تو حقوق بشری ترین کاریست که می توانی انجام دهی. بر تو این روش و منش مبارک باد.

 دوست عزیز، هموطنانت فراموش نخواهند کرد که این اعمال در زمان ولایت آقای خامنه ای و ریاست جناب روحانی صورت می گیرد. تاریخ در اینباره به قضاوت خواهد نشست. انتخاب چنین زمان و مکانی بر تو مبارک.

 دکتر محمد ملکی

۶ اسفند ۱۳۹۲


حوزه :
 1. eezma

  بیکارتر از این طرف گیر نمیاد

  • ناشناس از ترسش

   عین حقیقت است که اینان بیکار است چون انانکه در حال چپاول دزدی اختلاس به اسم خدا وپیغمبر و ولایت هستند مشغول کارند … اف بر شما جماعت

 2. یک دوست

  درود به محمد ملکی و نوری زاد…

 3. ali

  محمد ملکی ومحمد نوری زاد انسان های شجاع و دلیری هستند که تاریخ مبارزات ملت ایران نام نیک انها را فراموش نخواهد کرد.

 4. حماسه ایرانی

  خوشبختانه از این بیکار ها که به بردگی تن نمی دهند زیادند. بادا که زیادتر هم بشوند. درود بر هر کس که به هر دلیلی در مقابل زور و دیکتاتوری می ایستد و آنرا به چالش می کشد. زنده باد نوری زاد، پایدار باد دکتر ملکی جوانترین جوانان در عشق به آزادی و مبارزه با استبداد اسلامی.

 5. مهدی

  درو د وسلام و سپاس به این نوع بی کارها به فرمایش بعضیازاقایان که جگرسوزشدن برای انهاییکه سر کارننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننند

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.