جمعه 15th فوریه 2013 , ساعت: 01:02کد مطلب : 37068 نسخه قابل چاپ

پیام تسلیت خانواده کروبی به محمد داوری

به مناسبت درگذشت برادر محمد داوری خانواده مهدی کروبی پیام تسلیتی را صادر کردندبرادر محمد داوری پنج شنبه گذشته دار فانی را وداع گفته بود اما این زندانی سیاسی اجازه شرکت در هیچ کدام از برنامه های برادر خود را نیافت و خانواده اش امیدوار بودند که برای مراسم شب هفت وی بتواند از حق مرخصی خود استفاده کند، که هنوز از مرخصی خبری نیست.

به گزارش سایت سحام،تنها اتهام این زندانی سیاسی، مصاحبه با قربانیان بازداشتگاه کهریزک و تهیه فیلم از آن برای ارائه به دستگاه قضایی است؛ اقدامی که با نظارت شخصی مهدی کروبی صورت گرفت.

محمد داوری سردبیر سابق سایت سحام نیوز که دوران محکومیت خود را بی آنکه حتی یک روز به مرخصی داشته باشد، می گذراند روز پنج شنبه هفته گذشته برادر خود را از دست داد. وی روز دوشنبه پس از ملاقات هفتگی زندانیان سیاسی با خانواده هایشان از این موضوع خبر دار شده و دچار حمله قلبی شد که بلافاصله به بیمارستان مدرس منتقل شد.

 

متن کامل این پیام تسلیت بدین شرح است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت برادر گرامی تان شادروان غلامحسین داوری، موجب تاسف و تاثر بسیار گردید. این مصیبت بزرگ را به شما، والده داغدار، همسر و فرزندان آن عزیز از دست رفته و سایر اعضای خانواده محترم داوری تسلیت عرض می کنیم. ممانعت از حضور شما در مراسم سوگواری برادری که در سه سال و نیم گذشته از دیدار حضوری یک لحظه برادر فهیم و آزاده اش محروم شده بود، موجب تاثری مضاعف گردید. بدون شک ملت فهیم ایران قدر و منزلت شجاع دلانی نظیر جنابعالی که با تاسی از معلم بزرگ انسانیت و حریت، امام حسین علیه السلام در سخت ترین شرایط از ادای وظیفه ملی و دینی سرباز نزدید و برای داشتن ایرانی آباد و آزاد، هزینه ی سنگین امر به معروف و نهی از منکر را با جان و دل پذیرا شدید، نیک می داند. از ایزد یکتا برای آن عزیز غفران و رحمت الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجری جزیل خواهانیم.

خانواده کروبی


برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.