دوشنبه ۹ام بهمن ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۹:۱۱کد مطلب : 35498 نسخه قابل چاپ
سایت محافظه‌کار «الف» خبر داد:

پرونده‌سازی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها علیه دانشجویان

نمایندگان آقای علی خامنه‌ای پرونده‌سازی علیه برخی دانشجویان منتقد نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها را آغاز کرده‌اند.

سایت «الف» روز یکشنبه (هشتم بهمن) نوشته این اقدام نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها پس از انتشار مطالبی انتقادی علیه این نهاد از سوی برخی دانشجویان آغاز شده است.

به گزارش دیگربان،این سایت محافظه‌کار همچنین نوشته انتشار یادداشتی انتقادی درباره «ذبح تشکل‌های دانشجویی» از سوی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها با خشم مسئولان این نهاد مواجه شده است.

«الف» هفته گذشته با انتشار یادداشتی٬ حملات تندی متوجه عملکرد نمایندگان آقای خامنه‌ای در دانشگاه‌ها کرده بود که این انتقاد بازتاب‌های گسترده‌ای داشته است.

نویسنده یادداشت این سایت٬ در واکنش به افزایش فشار‌ها به تشکل‌های دانشجویی٬ نوشته گویا طرح این مسائل «لرزه به تن» مسئولان نهاد انداخته است.

رضا نساجی که خود را فعال سابق دانشجویی معرفی کرده در تازه‌ترین یادداشت خود آورده است: «عده‌ای نان اوضاع کنونی را می‌خورند و تن به هیچ اصلاح و انتقادی نمی‌دهند.»

نهاد نمایندگی ولی فقیه یکی از نهاد‌های حکومتی پرنفوذ در دانشگاه‌ها است که به همراه سپاه پاسداران تشکل‌های متعدد مذهبی و سیاسی در محیط‌های دانشجویی راه‌اندازی کرده است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.