دوشنبه 17th دسامبر 2012 , ساعت: 11:12کد مطلب : 32238 نسخه قابل چاپ
رضا خندان:

وضعیت جسمی نسرین ستوده بهتر نشده است

رضا خندان در پستی در صفحه شخصی فیس بوک خود با بیان اینکه “نسرین ستوده تا این لحظه هیچ گونه خدمات پزشکی دریافت نکرده است که با وجود مشکلات گوارشی که قابل پیش‌بینی هم بود” نوشته است: امروز به همراه چند تن از خانواده‌ها ملاقات حضوری داشتیم. نسرین با وجود این که دیگر در اعتصاب غذا نیست ولی از نظر جسمی نسبت به هفته‌ی قبل تقریبا فرقی نکرده بود.

به گزارش کلمه، همسر این وکیل دربند دادگستری که بیش از ۴۰ روز در اعتصاب غذای اعتراضی به سر برد و هفته پیش به این اعتصاب پاسخ داد می گوید که هنوز به درخواست‌های مرخصی استعلاجی هیچ پاسخی نداده‌اند.

رضا خندان در این پست همچنان نوشته است: در ضمن تا صحبت از بیانیه‌ای شد که به مراسم اهدای جایزه‌ ساخاروف ارسال کرده بود، گفت که من آن بیانیه را سه روز بعد از اعتصاب غذا در شرایط نامساعد جسمی تهیه کرده بودم و خیلی از موارد را فراموش کردم که بنویسم. از جمله اشاره به شرایط حبس خانم رهنورد و آقایان موسوی و کروبی. از من خواست که حتما عذر خواهی‌اش را از این بابت به اطلاع این عزیزان برسانم.

به گفته رضا خندان نسرین ستوده تاکید کرده است که بعد از ارسال بیانیه متوجه این مورد مهم و موارد دیگری شدم ولی متاسفانه بیانیه رفته بود و من هیچ کانالی پیدا نکردم تا سفارش کنم این قسمت‌ها را اضافه کنند. از این بابت خیلی ناراحت بود.

نسرین ستوده از ۱۳ شهریور ۱۳۸۹ در بازداشت است و در دادگاه به جرم “اقدام علیه امنیت ملی، تبانی و تبلیغ علیه نظام و عضویت در کانون مدافعان حقوق بشر” به تحمل شش سال حبس تعزیری، ۲۰ سال محرومیت از وکالت و ۲۰ سال ممنوعیت خروج از کشور و به جرم تظاهر به بی حجابی به ۵۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شده است.


برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.