دوشنبه 9th جولای 2012 , ساعت: 10:07کد مطلب : 15758 نسخه قابل چاپ
شناسایی و دستگیری / فرهنگ سازی !؟

واکنش وزیر ارشاد به تخریب پیامکی علی شریعتی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌گوید: اگر برای انتشار پیامک‌های تخریبی علیه دکتر شریعتی گروه‌هایی سازماندهی شده‌اند باید شناسایی و دستگیر شوند.

به نوشته تابناک سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص انتشار پیامک‌های تخریبی علیه علی شریعتی در پاسخ به خبرنگار آریا گفت: در این خصوص ممکن است ما بگوییم یک بخشی از این بخاطر طبع شوخی است که مردم ما دارند اما گاهی اوقات به نظر می‌رسند این قضایا دارد جهت پیدا می‌کند به تخریب این شخصیت‌ها و لوث کردن افکار و اندیشه آن‌ها منجر می‌شود.

وی افزود: به هر حال خود مردم ما باید اجتناب کنند از انتقال این پیامک‌ها و باید مراقبت کنند چون اگر این‌ها مراقبت نشود ممکن است به مقدسات و اصول اساسی ما هم تعمیم پیدا کند.

وی با بیان اینکه در این زمینه باید کار اطلاعاتی صورت بگیرد اظهار داشت: اگر گروه‌هایی سازماندهی شده‌اند برای انتشار این پیامک‌ها باید شناسایی و دستگیر شوند.

حسینی در خصوص نقش وزارت ارشاد در زمینه جلوگیری از این پیامک‌ها گفت: ما فقط می‌توانیم فرهنگ‌سازی کنیم و نمی‌توانیم کار اطلاعاتی امنیتی انجام دهیم.

وی افزود: یک بحثی هم از قبل مطرح شده که هر کسی نتواند بطور انبوه پیامک ارسال کند حالا بصورت فردی زیاد مهم نیست اما اگر بصورت انبوه اقدام به انتشار این پیامک‌ها نماید وزارت ارتباطات باید دخالت کند.

 


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.