یکشنبه 4th نوامبر 2012 , ساعت: 02:11کد مطلب : 28503 نسخه قابل چاپ
درخواست دکتر محمد ملکی از نسرین ستوده:

هنوز زخم از دست دادن عزیزمان هدی صابر را بر بدن داریم به اعتصاب غذایت پایان بده

 دکتر محمد ملکی فعال باسابقه ملی-مذهبی در پیامی از نسرین ستوده وکیل زندانی خواست به اعتصاب غذای خود پایان دهد. 

 به گزارش سایت ملی-مذهبی نسرین ستوده با هدف استیفای حقوق خود به عنوان یک زندانی سیاسی و قطع فشارهای امنیتی بر خانواده اش چند روزی است  اعتصاب غذا کرده است. 

متن کامل این پیام به شرح زیر است: 

 

سرکار خانم نسرین ستوده، وکیل آزاده و نستوه

ضمن ستایش از شجاعت و مقاومت تان به خاطر ایستادگی در برابر ستمی که بر شما و خانواده محترمتان رفته، از شما پدرانه درخواست میکنم که به اعتصاب غذای خود پایان دهید. ما هنوز زخم از دست دادن عزیزمان هدی صابر در زندان را بر بدن داریم. برای ما روشن شده که استبدادیان وجود مبارزان راه آزادی را برنمی تابند. استدعای بنده را بپذیرید.

دکتر محمد ملکی

۱۴ آبان ۱۳۹۱


  1. کوهیار گیلانی

    ابراز همدردی و تقاضا برای پایان اعتصاب غذای این عزیزان البته کار درستی است. اما آیا نمیشود از اصلاح طلبان خارج از کشور خواست که یک جنبش اعتراضی اعتصاب غذاهای کوتاه مدت در خارج از کشور راه بیندازند؟ مثلاً اگر در تعطیلات آخر هفته طرفداران جنبش سبز را بسیج کنند که به صورت گروهی و تعداد چند هزارنفری برای دو روز دست به اعتصاب غذا بزنند میتواند نگاههای زیادی را در خارج از کشور به تحولات داخل ایران جلب کند و اهرم فشاری باشد بر روی حکومت که این قدر به زندانیان فشار نیاورد. این ایده را جدی بگیرید و روی آن کار کنید. مخصوصاً آقای تقی رحمانی که همسرش زندانی است میتواند مخاطب این یادداشت باشد.

  2. کاوه اهنگر

    من نظر استادم جناب دکتر ملکی را مورد تایید و حمایت قرار میدهم چراکه ایشان بخوبی اگاه است که فقدان عزیزانی چون هاله سحابی و نسرین ستوده اولا دل دشمنان ملت ایران را خوشحال خواهد کرد و از طرفی حاکمان رژیم را به مقصود اصلی یعنی حذف فیزیکی فعالین سیاسی رسانده است از این رو من از خواهرم نسیرین گرامی تقاضا میکنم به درخواست استاد جواب مثبت بدهد تا ملت ایران و خانواده اش از نگرانی رهایی یابند.برایت ارزوی سلامتی و صبر و استقامت مینمایم

  3. Behroz amerioun

    من با نظر استاد دکتر ملکی‌ کاملا موافقم، ایشان که تمام عمر در مبارزه با ظلم تلاش داشته‌اند بهتر آگاه هستند که حاکمان ظالم خوشحال تر میشوند وقتی‌ گلهای ایران زمین بیشتر پر پر شوند. خانم نسرین ستوده عزیز به خواهش استاد جواب مثبت بدهید. من هم به عنوان یک هم وطن نگرانم، من هم خواهش می‌کنم قبول کنید.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.