دوشنبه 21st دسامبر 2020 , ساعت: 10:12کد مطلب : 119551 نسخه قابل چاپ

هشتگ واکسن بخرید در توییتر

‌‌
شماری از کاربران ایرانی در توییتر با استفاده از هشتگ واکسن بخرید از مقام‌های جمهوری اسلامی ایران خواسته‌اند که بخشی از بودجه این کشور را صرف ایمنی جان شهروندانش در مقابل کرونا کند.

ضیا نبوی، فعال سیاسی و دانشجویی نوشته “اگر دخالت در امر حاکمیت ولائی‌تان محسوب نمی‌شود باید بگوییم که زنده بودن حق ماست!”بعضی از مقام‌های ایران گفته‌اند که به دلیل تحریم‌ها اجازه خرید واکسن تولید آمریکا را ندارند اما کواکس، نهاد هماهنگ‌کننده تلاش‌های جهانی برای دسترسی کشورها به واکسن کووید-۱۹ به بی‌بی‌سی فارسی گفته است که ایران برای خرید واکسن با هیچ منع قانونی و حقوقی از طرف دولت آمریکا روبرو نیست.

مهدیار سعیدیان، در توییترش نوشته: “به عنوان عضوی از کادر درمان کشور، به عنوان کسی که چند نفر از عزیزانش را به خاطر شیوع کرونا مستقیم و غیر مستقیم از دست داده است؛ به عنوان یک ایرانی از شما مدیران کشور می‌خواهم که دست از این شوآف‌های رسانه‌ای بردارید و #واکسن_بخرید. البته واکسن مرغوب و دارای تاییدیه‌های بین المللی.”


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.