پنج‌شنبه 30th آگوست 2012 , ساعت: 11:08کد مطلب : 21812 نسخه قابل چاپ
پاسخ تبریزی به ادعاهای بازیگر "قلاده های طلا":

هر کسی باید حد و اندازه خودش را بداند

عضو “ستاد کمک رسانی سینماگران به زلزله زدگان آذری” اخراج هر بازیگری از محل این ستاد در سینما آزادی را تکذیب کرد.

کمال تبریزی در واکنش به سخنان بازیگری که مدعی اخراج از محل جمع آوری کمک های مردمی شده است، عنوان کرد: طی دو روز جمع آوری کمک های مردمی در سینما آزادی کسانی که به نوعی در ارتباط با سینما بودند به آنجا آمدند و هیچ محدودیتی قائل نبودیم. حتی خودم از طریق پیامک از چند مسئول ارشاد هم دعوت کردم به آنجا بیایند. چون کار سیاسی نمی کردیم و هر شخصی هم که آمد از وی استقبال کردیم.

به گزارش مهر، وی با تاکید بر اینکه مانع حضور کسی در آنجا نشده است، گفت: از یکسری پیشکسوت که مردم آنها را می شناسند مانند پرویز پرستویی، فاطمه معتمد آریا و رضا کیانیان خواستیم پشت صندوق ها بنشینند و این آقا هم که اصلا نمی شناختمش و نمی دانم در کجا بازی کرده است و چه سابقه ای دارد در حالیکه بسیاری ایستاده بودند بدون اجازه پشت یکی از صندوق ها نشسته بود.

این کارگردان ادامه داد:هر شخصی باید حد و اندازه خود را بداند و اگر می خواستیم این روال را داشته باشیم باید به همه کسانی که آنجا می آمدند جا برای نشستن می دادیم.

وی افزود: حتی خود من هم یکبار پشت صندوق ننشستم و تنها از چهره های خاصی که مردم آنها را بیشتر می شناختند خواستیم پشت صندوق قرار بگیرند.

تبریزی تاکید کرد: تا زمانی هم که ایشان حضور داشتند برای ما محترم بودند. اما هنگامی که نشستند اعتراض کردم و گفتم نمی توانید بنشینید. توهین و اخراجی در کار نبوده است و می توانست در آنجا حضور داشته باشد.

یکی از سایت های خبری امروز مطلبی را در گفتگویی به نقل از علی رام نورایی  بازیگر “قلاده های طلا” منتشر کرده و دراین گفتگو  آمده که این بازیگر در یکی از روزهای جمع آوری کمک به زلزله زدگان توسط سینماگران به سینما آزادی مراجعه کرده است و وی توسط یکی از کارگردانان از آن مکان اخراج شده است.

وی ادعا کرده بود این کارگردان به وی گفته است: تحمل این را ندارم که شما را اینجا ببینم. بفرمایید بیرون. من حتی از ایشان فرصت خواستم که چند ثانیه با هم حرف بزنیم اما ایشان گفت: من هیچ صحبتی با شما ندارم.


 1. بابک

  خوب آقای تبریزی راست گفته دیگه! وقتی بزرگان و پیشکسوتان سینما حضور داشتند ، نباید یک نفر تازه کار آنهم با سابقه بازی در آن فیلم کذایی جولان می داد. البته من فکر می کنم آقای تبریزی هم بیشتر جنبه هنری و پیشکسوتی را در نظر داشته اند.

 2. shirazi

  کاملا صحیح است وقتی چند مهندس دور هم جمع شده اند عمله که نباید پا برهنه بپرد داخل
  این آقا هم حتما از عمال بیت و رئیس جمهور است و وظیفه داشته که چنین بگوید وگر با حضور بزرگانی چون پرستویی و ……… تو چکاره ای ؟

 3. !!!

  انسان انسانه در هر صورت نباید بی احترامش کرد…!

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.