دوشنبه 1st فوریه 2021 , ساعت: 05:02کد مطلب : 119941 نسخه قابل چاپ
ابوالفضل قدیانی

هجوم برای نابودی اسناد محکوم است

روز پنجشنبه نهم بهمن ماه نیروهای امنیتی یعنی بازوان سرکوبگر مستبد ایران علی خامنه‌ای به طور هم زمان به خانهٔ آقایان عمادالدین باقی ،مجتبی لطفی و مهدی نظری یورش برده و گوشی ها ،کامپیوترها،فیلم و صوت و مصاحبه ها و مستندات و بعضی از وسایلشان را به غارت و تاراج برده اند چرا؟ چون آن عزیزان در صدد ساخت مستندی بوده اند که توسط آن به« مستند قائم‌مقام» که تاریخ را تحریف کرده و نسبت های ناروا به مرجع بزرگ شیعه مرحوم آقای منتظری داده و دروغ ها و تهمت های سابق را تکرار کرده است پاسخ دهند .لذا اصحاب استبداد این چنین سراسیمه به سازندگان مستند هجوم می برند چون افشای حقیقت برایشان غیر قابل تحمل است همانطور که زبان حقیقت گو و روح حقیقت جو و مشی عدالت طلب منتظری برایشان تحمل نا پذیر بود .

آن عزیز در زمان حیات پر ثمرش مظلوم واقع شد بعد از وفاتش هم مظلوم است چون همچنان هدف کینه توزی حکومتیان است .اما منتظری بزرگ زنده است چون یاد و نامش در نزد اکثریت قاطع مردم عزیز است .

تمامی این ستم ها و نا امنی ها ناشی از استبداد علی خامنه‌ای است که می خواهد به زور سرنیزه مادام العمر بر ملت حکمفرمایی کند و حکومت غیر قانونی و نامشروع خود را تداوم بخشد . مسئول این قانون شکنی ها اوست و باید پاسخگو باشد .

ابوالفضل قدیانی


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.