جمعه 7th سپتامبر 2012 , ساعت: 10:09کد مطلب : 22564 نسخه قابل چاپ
پارالمپیک لندن:

نوزدهمین مدال ایران بر گردن سپه‌وند

فرزاد سپه‌وند ملی پوش کشورمان، پنجشنبه شب موفق شد در رشته پرتاب دیسک بازیهای پارالمپیک لندن یک مدال برنز دیگر برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان بیاورد. ایران با احتساب مدال برنز سپه وند، هم اکنون با ۸ مدال طلا، ۵ نقره و ۶ برنز در جایگاه دوازدهم جدول توزیع مدال ها قرار دارد.

فرزاد سپه‌وند در مسابقات پرتاب دیسک ماده F44 با پرتاب ۵۸ متر و ۳۹ سانتی‌متر به مدال برنز رسید و ششمین مدال برنز کاروان ایران که به نام کاروان دلوار در این مسابقات حاضر شده را به ارمغان آورد.

به گزارش «تابناک»، جرمی کمپبل از آمریکا با ۶۰ متر و پنج سانتیمتر و ˈدن گریوزˈ از انگلیس با ۵۹ متر و یک سانتیمتر به ترتیب صاحب گردن آویز طلا و نقره شدند.

 چهاردهمین دوره بازی‌های پارالمپیک از هشتم تا هجدهم شهریور ماه به میزبانی لندن برگزار می‌شود. کاروان ورزش ایران با ۷۹ ورزشکار جانباز و معلول در سیزده شته ورزشى (ده رشته جانبازان و معلولان و سه رشته نابینایان و کم‌بینایان) در این دوره از بازی‌ها شرکت کرده است.

ایران با احتساب مدال برنز سپه وند، هم اکنون با ۸ مدال طلا، ۵ نقره و ۶ برنز در جایگاه دوازدهم جدول توزیع مدال ها قرار دارد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.