چهارشنبه 6th مارس 2013 , ساعت: 11:03کد مطلب : 38697 نسخه قابل چاپ

نمایندگان مجلس به ابوموسی می روند

پس از آنکه شورای همکاری خلیج فارس بیانیه ای علیه ایران صادر کرد، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی پنجشنبه و جمعه به جزایر سه‌گانه سفر می‌کنند.

حسین نقوی حسینی با اشاره به سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به جزایر سه‌گانه گفت: این سفر صبح روز پنجشنبه ۱۷ اسفندماه انجام می‌شود و تا بعدازظهر روز جمعه ادامه پیدا می‌کند و تمام اعضای کمیسیون امنیت ملی برای این سفر دعوت شده‌اند.

به گزارش فارس، وی افزود: کمیسیون امنیت ملی در راستای بررسی امنیت مناطق شمالی و جنوبی کشور جلساتی را در همین مناطق برگزار و مسائل مختلف این منطقه را بررسی می‌کند، که در همین راستا در دوره مجلس نهم و ۲ ماه پیش سفر به منطقه خزر انجام شد و مسائل این منطقه در حوزه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده ورامین در خانه ملت اظهار داشت: سفر به جزایر سه‌گانه نیز با هدف بررسی مسائل سیاسی، امنیتی، اقتصادی و اجتماعی این منطقه و روابط آن با کشورهای همسایه صورت می‌گیرد و اعضا در این سفر از مناطق مختلف جزایر در حوزه‌های امنیتی، اقتصادی و … بازدید خواهند کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: در جلساتی که به منظور بررسی وضعیت سیاسی و امنیتی منطقه خزر و خلیج فارس توسط کمیسیون امنیت ملی برگزار می‌شود، مقامات مسئول در همین ارتباط نیز به جلسه کمیسیون دعوت می‌شوند که در سفر پیش‌رو نیز برخی دیگر از مقامات مسئول در جلسه کمیسیون حضور خواهند داشت.

 


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.