دوشنبه 5th نوامبر 2012 , ساعت: 07:11کد مطلب : 28622 نسخه قابل چاپ
رضا خندان با همسرش نسرین ستوده ملاقات کرد

نسرین همچنان در اعتصاب غذاست به شدت ضعیف و لاغر شده است

رضا خندان همسر نسرین ستوده وکیل زندانی که همچنان در اعتصاب غذا به سر می برد توانست با این زندانی سیاسی ملاقات کند.

وی در صفحه فیس بوک خود نوشت دیروز که خبر انتقال نسرین از بند عمومی به ۲۰۹ و انفرادی را شنیدیم همه به شدت نگران وضعیت او بودیم.امروز به زندان مراجعه کردم تا بتوانم از او خبر ی بگیرم و در صورت امکان با او ملاقات کنم و از وضع روحی و جسمی اش خبردار شوم. خوشبختانه اجازه دادند با او ملاقات کنم البته به طور غیر رسمی و خارج از سالن ملاقات.

خندان در مورد وضعیت اعتصاب غذای این وکیل زندانیان سیاسی هم نوشت هنوز اعتصاب اش ادامه دارد. و همانطور که می شد حدس زد به شدت ضعیف‌تر و لاغرتر شده‌ است.او نگران بقیه‌ی خانم‌ها بود که اکنون در اعتصاب غذا هستند. می گفت من خیلی سعی کردم مانع این کارشان شوم ولی نشد. گفت که اکثر آنها ضعیف‌اند و کشش اعتصاب غذا ندارند.از آنجا که احتمال نمیدادم ملاقاتی صورت بگیرد بچه ‌ها را نبرده بودم و خیلی خیلی از این بابت بد شد.امیدوارم شرایطی پیش بیاید و بچه‌ها هم بتوانند او را ملاقات کنند.

نسرین ستوده در اعتراض به  محرومیت خود از حقوق اولیه یک زندانی سیاسی و تداوم فشارهای امنیتی به خانواده اش چند روزی است دست به اعتصاب غذا زده است و به رغم درخواست برخی از شخصیت های سیاسی هنوز اعتصاب خود را نشکسته است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.