پنج‌شنبه 12th دسامبر 2013 , ساعت: 08:12کد مطلب : 56356 نسخه قابل چاپ
مصلحی باز هم به رهبران جنبش سبز ایران حمله کرد

موسوی و کروبی باید اعدام شوند!

حیدر مصلحی٬ وزیر سابق اطلاعات میرحسین موسوی و مهدی کروبی را «مفسد فی‌الارض» خواند و خواستار اعدام این دو رهبر «جنبش سبز» شد.

به گزارش دیگربان آقای مصلحی روز پنجشنبه (۲۱ آذر) به سایت محافظه‌کار «صلح نیوز» گفته «سران فتنه به جرم مفسد فی الارض باید اعدام شوند٬ اما بنا به رافت و عطوفت نظام حق نفس کشیدن دارند.»

وی افزوده که «سران فتنه و عقبه سیاسی آن‌ها در انتخابات سال ۸۸ خیانت بزرگی را به ملت ایران کردند و شیرینی و حلاوت حضور حداکثری ملت در پای صندوق‌های رای را به کام ملت تلخ کردند.»

وزیر سابق اطلاعات در بخش دیگری این گفتگو به رهبران «جنبش سبز» و اصلاح‌طلبان توصیه کرده از «فرصتی» که نظام به آن‌ها داد استفاده کرده و به «آغوش ملت» باز گردند.

مصلحی همچنین به اصلاح‌طلبان گفته «از رافت و بردباری نظام سوء استفاده نکنند» و «بدانند که ماهیت آن‌ها برای همه ملت مشخص است.»

وی با این ادعا که «اصلاح‌طلبان جایگاهی در بین ملت ندارند و قصد دارند با بلوا نظر‌ها را به خود جلب نمایند» به دولت حسن روحانی نیز توصیه کرده اجازه تحقق مقاصد «فتنه‌گران» را ندهد.

حیدر مصلحی در یک ماه گذشته حملات تندی علیه میرحسین موسوی٬ مهدی کروبی٬ محمد خاتمی٬ حسن روحانی و اکبر هاشمی رفسنجانی کرده است.

گفته می‌شود مهم‌ترین علت این حملات٬ انتظار مصلحی از نظام برای کسب پستی بالا در مجموعه‌های امنیتی و اطلاعاتی است.

براساس برخی گزارش‌ها مصلحی با وجود تلاش‌های گسترده تاکنون نتوانسته نظر مقام‌های بلند‌پایه امنیتی و اطلاعاتی در این خصوص را جلب کند.


حوزه :
  1. نام

    چون ۱۰۰/۱۰۰ حرفشان صحیح بوده واگر بیایند می گویند انچه را که ما در خشت خام دیدیم شما در اینه هم ندیدید پس فقط شرمساری می ماند وبس برای حرف من به حرف رئیس جمهور نزدیکتره

  2. ناظر

    این حملات ناشی از نزدیک شدن پایان دوره ۵ ساله ریاست آملی لاریجانی بر قوه قضادیه است . تا تعیین رئیس بعدی حملات داوطلبان به اصحاب فتنه ، که ظاهرا امروز تنها وسیله نمایش بصیرت است ، ادامه خواهد یافت . مصلحی با وقاحتی که به خرج میدهد ، جامع الشرایط تر از همپالکی ها ظاهر میشود .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.