دوشنبه 14th جولای 2014 , ساعت: 06:07کد مطلب : 64959 نسخه قابل چاپ
با دستور دادستانی

مهدی خزعلی آزاد شد

مهدی خزعلی با دستور دادستانی  آزاد شد.

گفته می شود نماینده ویژه دادستان تهران ، دیروز مهدی خزعلی را ویزیت کرده و طی گزارشی به دادستان وضع وی را بحرانی توصیف کرده است.
به گزارش سحام٬ حکم آزادی مهدی خزعلی اواخر شب گذشته صادر شد. این در حالی ست که مهدی خزعلی در بیمارستان امام خمینی تهران بستری بوده است و به دلیل اعتصاب غذا ، اوضاع وی بحرانی توصیف شده است. به طوری که  چندی پیش پزشکان از وی خواسته اند که طی دست خطی اعلام کند ؛ کادر پزشکی بیمارستان امام خمینی تهران ، وظایف پزشکی خود را به درستی انجام داده اند و هر گونه عواقب اعتصاب غذا ، بر عهده خودش است.

همچنین  نماینده ویژه دادستان تهران ، مهدی خزعلی را ویزیت کرده و طی گزارشی به دادستان ، وضع وی را بحرانی توصیف کرده است. مهدی خزعلی اکنون آزاد شده و در خانه تحت مراقبت است.
بعد از ظهر یک شنبه  ۱۳۹۳/۴/۲۲ ، یکی از اعضای پزشکی قانونی از طرف دادستان تهران به بیمارستان امام خمینی اعزام و ضمن مطالعه پرونده پزشکی ، وی را تحت معاینه پزشکی قرار داده است ، همچنین وی توسط کادر درمانی بیمارستان امام خمینی تهران ، از عوارض قلبی، گوارشی، کبدی و کلیوی مهدی خزعلی مطلع شده است .
کادر درمانی، وضعیت بحرانی فرزند آیت الله خزعلی را به اطلاع نماینده دادستان رسانده اند. وی همچنین به خطراتی که کلیه های مهدی خزعلی را تهدید می کند ، اذعان کرده است.
با توجه به خطر جانی ادامه اعتصاب غذا برای مهدی خزعلی، وی آزاد شده است و هم اکنون در خانه و تحت مراقبت خانواده است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.