چهارشنبه 20th نوامبر 2013 , ساعت: 01:11کد مطلب : 55156 نسخه قابل چاپ

مرتضوی اظهارات فرمانده نیروی انتظامی را تکذیب کرد

دادستان سابق تهران در واکنش به اظهارات فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر این که با اصرار مرتضوی دستگیرشدگان سال ۸۸ به بازداشتگاه کهریزک اعزام شدند گفت: اظهارات احمدی مقدم درباره حادثه کهریزک صحت ندارد.

«سعید مرتضوی» در گفت و گو با ایرنا افزود: به طور قطع به اظهارات آقای احمدی مقدم درباره حادثه بازداشتگاه کهریزک به صورت کامل پاسخ خواهم داد.

دادستان سابق تهران اضافه کرد: در موضوع حادثه بازداشتگاه کهریزک واقعیت را می گویم و کاری به بحث های خاص ندارم.

مرتضوی مدعی شد:در اعزام دستگیرشدگان به بازداشتگاه کهریزک، گزارش نیروی انتظامی را قرائت کردم و در صحنه نبودم که ببینم آنها چکار می کنند.

وی همچنین درباره خبر برخی رسانه ها مبنی بر انعقاد قرار داد چهار میلیارد یورویی بین سازمان تامین اجتماعی و بابک زنجانی گفت: این را همه می دانند و قرار داد آن همه جا هست و مساله روشنی است.

خاطرنشان می شود سعید مرتضوی یکی از متهمین اصلی جنایت کهریزک است که به واسطه نفوذ خود اتهام وی به درستی مورد بررسی قرار نرگفته است.

در حالی که وی مدعی است نقشی در فرستادن معترضان به کهریزک نداشته فرمانده نیروی انتظامی در مصاحبه ای تاکید کرده بود وی برای این کار اصرار داشته است.


حوزه :
  1. ناظر

    پدر دو تن از قربانیان کهریزک گفته اند که ” کاش احمدی مقدم اظهارات اخیر را فبل از دادگاه مرتضوی بیان کرده بود” . آن موقع هنوز گرمای بصیرت رو به سردی نرفته و دوستان اصولگرا هم زبانشان باز نشده بود ، هر چند به لکنت . هنوز دکان کاسبان فتنه رونقی داشت .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.