پنج‌شنبه 5th سپتامبر 2013 , ساعت: 12:09کد مطلب : 51037 نسخه قابل چاپ
مانند چند سال گذشته

مراسم بزرگداشت آیت الله طالقانی در حسینیه ارشاد برگزار نخواهد شد

خانم اعظم  طالقانی دختر آیت الله طالقانی و  عضو شورای فعالان ملی-مذهبی در صفحه فیس بوک خود از عدم پاسخ به درخواست صدور مجوز مراسم بزرگداشت آیت الله طالقانی خبر داده است.  

خاطرنشان می شود در طول سال های گذشته با برگزاری مراسم آیت الله طالقانی در حسینیه ارشاد مخالفت شده است. 

متن کامل نوشته خانم طالقانی به شرح زیر است:

چندی پیش از طرف خانواده آیت الله طالقانی طی نامه ای از دکتر روحانی رئیس جمهور محترم درخواست شد تا مجوز برگزاری مراسم سالگرد آن مرحوم در حسنیه ارشاد صادر شود، با گذشت نزدیک به یک ماه از ارسال این درخواست هیچ پاسخی از سوی مسئولین دریافت نشد، لذا خانواده آیت الله طالقانی تصمیم گرفت که همانند سالهای اخیر مراسم ایشان را به صورت خصوصی برگزار نماید.

سال های زیادی است که بدون هیچ دلیلی مجوز برگزاری مراسم بزرگانی چون بازرگان، سحابی، شریعتی و…در حسنیه ارشاد صادر نمی شود و جا دارد مسئولین در این خصوص تجدید نظر کنند.

 


حوزه :
 1. بهرام نجیبی

  اولا نامه به چه کسی؟مسئولان؟تمام مشکلات کشور ما امروز به خاطر بی مسئولانی است که بر سر کار هستند!!آقای طالقانی در قلب همه ایرانیان وطن پرست جا دارند٬در روز موعود میتوان با روشن کردن شمع مقابل این حسینیه ٬همچون آن ابر مرد ایستاد و یادش را گرامی داشت.

  • حامد

   با این دوست عزیز موافقم که ایت الله طالقانی در قلب ایرانیانی که آن بزرگ را می شناسند جای دارد . ولی برگزاری بزرگ داشت در حسینیه ارشاد هم فوریت ندارد .

 2. حجت

  حالا بدویید برید پای صندوق شعبده بازی خامنه ا ی

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.