سه‌شنبه 12th فوریه 2013 , ساعت: 01:02کد مطلب : 36745 نسخه قابل چاپ
با شنیدن خبر فوت برادر

محمد داوری دچار حمله قلبی شد

محمد داوری روزنامه نگار محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین روز دوشنبه و پس از شنیدن خبر فوت برادرش دچار حمله قلبی شد.

به گزارش  کلمه، محمد داوری معلم و سردبیر سابق سایت سحام نیوز که سه سال است بدون حتی یک روز مرخصی در زندان اوین دوران حبس خود را می گذراند، پس از شنیدن خبر فوت برادرش دچار حمله قلبی شده و روانه ی بیمارستان شد.

پس از گذشت چند روز خبر درگذشت برادر محمد داوری، زندانی سیاسی، ظهر روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه توسط زندانیانی که از سالن ملاقات برمی گشتند به وی داده شد. این زندانی سیاسی با شنیدن خبر فوت برادرش دچار حمله قلبی و توسط همبندیانش به بهداری اوین منتقل شد. که به دلیل وخامت حالش پزشکان بهداری وی را به بیمارستان مدرس اعزام کرده و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان بستری است.

برادر محمد داوری پنج شنبه ی گذشته دار فانی را وداع گفته بود اما این زندانی سیاسی اجازه شرکت در هیچ کدام از برنامه های برادر خود را نیافت و خانواده اش امیدوار بودند که برای مراسم شب هفت وی بتواند از حق مرخصی خود استفاده کند.

تنها اتهام این زندانی سیاسی، مصاحبه با قربانیان بازداشتگاه کهریزک و تهیه فیلم از آن برای ارائه به دستگاه قضایی است؛ اقدامی که با نظارت شخصی مهدی کروبی صورت گرفت.

محمد داوری اخیرا برای شهادت در دادگاه کهریزک اعلام آمادگی کرده بود.


  1. حسام

    انشاءالله بلا دور باشه و ایشان سلامتی خودشون را بازیابند. خدا برادر ایشان را هم غریق رحمت خود بفرماید. و اما روسیاهی می ماند بر هیأت حاکمه که نه بویی از دین برده اند و نه یک جو انسانیت و رحم دارند. کدامیک از این بلاها را شاه بر سر اینها آورد، که اینها بر سر فرزندان این مرز و بوم آورده و می آورند؟ مگر خود خامنه ای نبود که نامه به مجامع بین المللی نوشت و از اینکه اسامی ملاقاتی هایش را در دوران تبعید ایرانشهر یادداشت می کردند شکایت کرد؟ این بود اوج ستم شاه به او. حال با چه رویی خودش رو بهتر از شاه و رژیم منحوسش رو بهتر از رژیم پهلوی می دونه؟ این بود ثمره تلاش مردم شریف ایران از انقلاب عظیمشون که دست خالی رژیم تا دندان مسلح شاه رو ساقط کردند، تا امثال خامنه ای بیان و وضع به مراتب بدتر از گذشته بشه؟ آیا اینها از شرم و حیا چیزی شنیده اند؟ خداوندا خامنه ای و اعوان و انصار سرکوب گرش را با معاویه و یزید محشور ساز.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.