جمعه 31st می 2019 , ساعت: 07:05کد مطلب : 112737 نسخه قابل چاپ

محمدعلی نجفی: نقشه مسموم کردنم را داشتند

بهروز شجاعی‌ روزنامه‌نگار تصویری از چت خود با محمد علی نجفی را منتشر کرده که در ان شهردار سابق تهران می‌گوید که نقشه‌ای برای مسموم‌کردنش در کار بوده است.

به گزارش دویچه وله شجاعی نوشت: «این اسکرین شات چتی است که روز انتشار خبر خودکشی دکتر نجفی با ایشان انجام دادم، از بازپرس محترم پرونده، وکیل آقای نجفی ، خبرنگاران و حتی دستگاه امنیتی می‌خواهم ماجرای مسمومیت نجفی را واکاوی کنند، کلید ماجرا شاید آنجاست!»

این اسکرین شات چتی است که روز انتشار خبر #خودکشی دکتر #نجفی با ایشان انجام دادم، از #بازپرس محترم پرونده، #وکیل آقای نجفی ، #خبرنگاران و حتی دستگاه #امنیتی می‌خواهم ماجرای #مسمومیت نجفی را واکاوی کنند، کلید ماجرا شاید آنجاست!

در همین حال محمدرضا عارف، نماینده مجلس ایران از نحوه پوشش ماجرای قتل همسر دوم محمد علی نجفی انتقاد کرد.

او به خبرگزاری ایلنا گفت: «این پرونده یک پرونده شخصی است و باید صدا و سیما اجازه می‌داد مانند سایر پروندهای شخصی روند طبیعی خود را طی کند و بعد اطلاع‌رسانی کند.»

نجفی، شهردار سابق تهران، روز سه‌شنبه، هفتم خردادماه ۱۳۹۸، پس از مراجعه به نیروی انتظامی گفت که همسرش میترا استاد را به ضرب گلوله به قتل رسانده است.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.