پنج‌شنبه 8th آگوست 2013 , ساعت: 04:08کد مطلب : 49037 نسخه قابل چاپ
اشاره تلویحی مشایی به ارتباط رد صلاحیتش با رد صلاحیت هاشمی:

ما اگر نمی‌آمدیم با چه بهانه‌ای می‌خواستند آن‌ها را حذف کنند

اسفندیار رحیم مشایی بی‌آنکه نامی از احمد جنتی و سایر اعضای شورای نگهبان ببرد٬ گفته «آن‌ها که رد صلاحیتم کردند در برابر خدا جواب خواهند داد.»

به گزارش روز چهارشنبه (۱۶ امرداد) سایت «نکات پرس» آقای رحیم مشایی این مطلب را در جمع گروهی از حامیان خود بیان کرده و افزوده است: «اگر تایید می‌شدیم با رای بالایی هم انتخاب می‌شدیم.»

وی در دفاع از نامزدی خود در انتخابات اخیر ریاست جمهوری گفته اگر نامزد انتخابات نمی‌شد٬ اقدام وی عملی «ضد ولایت فقیه» بود.

رحیم مشایی همچنین اظهار کرده که اگر نامزد نمی‌شد «مطمئنا می‌گفتند این‌ها نیامدند تا جمهوری اسلامی در انتخابات با رای بالایی مواجه نشود. این‌ها اتهاماتی بود که حتما می‌زدند.»

وی در عین حال گفته که «اگر نمی‌آمدیم می‌گفتند این‌ها {تیم احمدی‌نژاد} پرونده داشتند، جا زدند.»

اسفندیار رحیم مشایی در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرده که احمدی‌نژاد و وی قصد «فعالیت سیاسی» ندارند و «از جانب آنها به انسجام جامعه خدشه‌ای وارد نخواهد شد.»

وی همچنین گفته در حال حاضر «راه برای افکار و اندیشه‌های احمدی‌نژاد باز نیست.»

رحیم مشایی نامزد مورد حمایت محمود احمدی‌نژاد در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود که صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان رد شد.

وی علت رد صلاحیت خود را به طور تلویحی مرتبط با رد صلاحیت اکبر هاشمی از سوی شورای نگهبان دانسته و گفته است: «ما اگر نمی‌آمدیم با چه بهانه‌ای می‌خواستند آن‌ها را حذف کنند.»

رحیم مشایی همچنین اظهار کرده که پس از رد صلاحیت خود از سوی شورای نگهبان به همراه محمود احمدی‌نژاد نامه‌ای خطاب به آقای علی خامنه‌ای نوشته بود.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.