چهارشنبه 7th آگوست 2013 , ساعت: 02:08کد مطلب : 48956 نسخه قابل چاپ
ادامه فضا سازی کیهان علیه وزرای روحانی

ماشین تخریب حسین شریعتمداری به میلی منفرد وزیر پیشنهادی علوم رسید

کیهان در ادامه جوسازی های خود در مورد وزرای پیشنهادی روحانی مدعی شد محافل دانشگاهی و سیاسی از گزینه وزارت علوم به عنوان یکی از همکاران سازمان فتنه و آشوب یاد می‌کنند.
در خبر ویژه این روزنامه افراط گرا آمده است:”میلی‌منفرد از تحصیل‌کردگان فرانسه است که به تدریج مانند شمار زیادی از مدعیان اصلاح‌طلبی، از آرمان‌های نظام فاصله گرفت. او پس از استعفای مصطفی معین از وزارت علوم در دولت اصلاحات، به سرپرستی این وزارتخانه گمارده شد.نامبرده در جریان حوادث فتنه‌آمیز سال ۱۳۸۸ جزو عناصر فتنه‌گری بود که اقدام به تجمع و تحصن در دانشگاه امیرکبیر کردند. بنابر برخی گزارش‌ها وی در تحریک طیفی از دانشجویان ایفای نقش می‌کرد و همان زمان به بهانه اعتراض به تقلب در انتخابات خواستار تعطیلی و تعویق امتحانات ترم دوم شده بود.”
روزنامه تندروی کیهان که با بودجه بیت المال به تخریب نیروهای مخالف خود می  پردازد ادامه دا ده است:”مرداد ماه سال ۸۸ شماری از مقامات دولت اصلاحات و سازندگی به همراه برخی نمایندگان مجلس ششم اقدام به انتشار بیانیه‌ای مشترک در حمایت از جریان فتنه و القای تقلب و مهندسی انتخابات کرده و از سران فتنه حمایت نمودند. نام میلی‌منفرد در این بیانیه در کنار اسامی محسن آرمین، انصاری راد، علی باقری، محمدرضا بهزادیان، مرتضی حاجی، جلایی‌پور، رضا خاتمی، خانیکی، سازگارنژاد، شیرزاد، ناصر قوامی، مرتضی مبلغ، مزروعی، مسجد جامعی، معین، محمدعلی نجفی و فائزه هاشمی به چشم می‌خورد.نامبرده در دولت اصلاحات نیز جزو حامیان طیف تندرو و ساختارشکن دفتر تحکیم بود و از حامیان تحصن در مجلس ششم به شمار می‌رود.”

 


  1. مهسا

    ترس اینها نه از وزارت است و نه از هیچ چیز دیگری اینها از روزی می ترسند که دیری است آغاز شده است روزی که باید به سبب خیانت در امانت در محظر ملت پاسخ بدهند

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.