سه‌شنبه 10th جولای 2012 , ساعت: 12:07کد مطلب : 15938 نسخه قابل چاپ
سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان:

کبودوند را دریابید، وضعیت او به شدت نگران کننده است

دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان در بیانیه‌ای با انتقاد از عدم توجه حاکمیت به خواسته های کبودوند و نیز نگاه مبتنی بر تبعیض برخی نهادهای حقوق بشر و رسانه‌های فارسی‌زبان، خواهان توجه بیشتر به وضعیت به شدت نگران کننده کبودوند شد.

به گزارش سایت موکریان، متن کامل این بیانیه به این شرح است:

کبودوند را دریابید،وضعیت او به شدت نگران کننده است ۴۶ روز از اعتصاب غذای محمد صدیق کبودوند می‌گذرد ،در این مدت بسیاری از نهادها ،رسانه ها ،جریانها و احزاب و نیز فعالان مدنی ،سیاسی،حقوق بشری و مطبوعاتی در رساندن صدای تظلم خواهی این فعال حقوق بشر تلاش وافر داشتند.

ما تلاش‌ها و زحمات همه این دوستان را ارج بسیار می نهیم.

وجدانهای بیدار!

بی توجهی حاکمیت به ویژه مسئولان قضایی نسبت به خواسته های محمد صدیق کبودوند که شرایط بسیار وخیم جسمی وی ما را به شدت نگران کرده است در هیچ منطق انسانی ،قانونی جایگاهی ندارد،افزون بر این بی توجهی و اسیر شدن در منطق غیر انسانی خودی و غیر خودی برخی نهادها و رسانه‌های فارسی زبان تداوم سیاست مبتنی بر تبعیض آنان را به نسبت حقوق فعالان ملیت‌ها را نشان می‌دهد.سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان اعلام می‌دارد که محمد صدیق کبود وند در وضعیت به شدت نگران کننده ای است.

از تمامی انسان دوستان،نهادها و رسانه های همگانی در خواست داریم به یاری این فعال در بند حقوق بشر بشتابند.

سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان

سه شنبه ۲۰ تیرماه۱۳۹۱
۱۰
جولای ۲۰۱۲


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.