شنبه 3rd آگوست 2013 , ساعت: 03:08کد مطلب : 48754 نسخه قابل چاپ

فراخوان رخشان بنی اعتماد برای گردهمایی در حمایت از کودکان بیمار EB

رخشان بنی‌اعتماد برای گردهمایی روز چهاردهم مرداد ماه برای حمایت از کودکان دچار بیماری EB فراخوان داد.

به گزارش ایسنا این کارگردان سینمای ایران که این روزها به دلیل جراحی پایش در استراحت به سر می‌برد، نوشت: « متاسفم که خودم در این گردهمایی (۱۴ مرداد ماه در برج میلاد) نمی‌توانم باشم ولی دلگرم‌ام به وجود شما نازنین‌ها است که با حضورتان و اگر هم امکان رفتن ندارید به هرطریقی در آینده پروانه‌های کوچک را حمایت کنید.»

رخشان بنی‌اعتماد در متنی که چندی قبل نوشته بود،آورد:« در ناکارآمد بودن نهادهای مسئول‌، تنها اراده همیاری ما می‌تواند مرهمی بر دردهای بی‌درمان جامعه باشد.

دامنه نیازها و درماندگی هم‌وطنان مان گسترده تا بی‌نهایت،‌ چاره‌ای جز این باقی نمی‌گذارد که دائما دست یاری طلبی‌ام به سوی همه دغدغه‌مندان این آب و خاک دراز باشد.

باخبر شدم که روز چهاردهم مرداد ماه گردهمآیی برای حمایت از کودکان EB برگزار می‌شود. نام این بیماری برایم ناآشنا بود. اطلاعاتی به دست آوردم که قلم‌ام توان بازگویی آن را ندارد. به سایت این انجمن نگاهی بیاندازید،‌ خواهید دید که چه می‌گویم.

مطمئنم با شناخت از درد جانکاه این کودکان معصوم و آگاهی از دامنه وسیع نیازهای مالی و تخصصی‌شان‌، هر کس با هر امکان و توانی می‌تواند کمکی موثر در پیشبرد اهداف این انجمن باشد. مشخصا روی صحبتم با شما جوانان نازنین داخل و خارج از کشور است که شور کار داوطلبانه و همیاری ملی دارید‌، فراموش نکنید که: پروانه‌های EB کوچکتر از آن‌ هستند که در ازدحام بیرحمی‌ها دیده شوند.»

اطلاعات بیشتر از طریق سایت Http://www.ebiran.com در دسترس است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.