یکشنبه 27th اکتبر 2013 , ساعت: 07:10کد مطلب : 53812 نسخه قابل چاپ
کابینه باز هم تکمیل نشد

فانی و فرجی دانا رای آوردند/ کارت قرمز مجلس به صالحی امیری

نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با بررسی صلاحیت سه وزیر پیشنهادی دولت برای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش،‌ علوم و ورزش و جوانان در دو نوبت کاری در نهایت به فانی و فرجی دانا رای اعتماد داد اما صالحی امیری از کابینه یازدهم جا ماند.

علی اصغر فانی،‌ گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت آموزش و پرورش با ۱۸۵ رای مثبت،‌ وزیر آموزش و پرورش شد و فرجی‌دانا وزیر پیشنهادی علوم نیز توانست موافقت ۱۵۹ نماینده مجلس را کسب کند اما صالحی امیری، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با مخالفت ۱۴۱ نماینده، از مجلس رای اعتماد نگرفت.

به گزارش ایسنا، صبح امروز جلسه علنی خود را در حالی آغاز کردند که بررسی رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، علوم، تحقیقات و فناوری و ورزش و جوانان را پیش روی داشتند.

این جلسه به ریاست علی لاریجانی و با حضور رییس‌جمهور آغاز شد؛ روحانی نیز در صحن مجلس طی سخنانی از وزرای پیشنهادی خود دفاع کرد. پس از آن نمایندگان وارد بررسی صلاحیت فانی، وزیرپیشنهادی آموزش و پرورش شدند.

 


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.