دوشنبه 18th مارس 2013 , ساعت: 11:03کد مطلب : 39639 نسخه قابل چاپ
بابک زنجانی در گفتگو با بی‌بی‌سی فارسی:

فاضل لاریجانی از من درخواستی نداشت!

 

بابک زنجانی با بی بی سی فارسی در مورد اتفاقات اخیری که پیرامون نام او رخ داده است به گفتگو نشسته است. زنجانی در این گفتگو می‌گوید که فاضل لاریجانی برای تسهیل فعالیت‌های اقتصادی او به طور مستقیم از او درخواستی نداشته است.

زنجانی می‌گوید که یک دیدار کوتاه ۵ دقیقه‌ای با فاضل لاریجانی در آن دیدار طرح‌هایش را برای خرید شرکت‌های سازمان تأمین اجتماعی مطرح کرده است.

به گفته زنجانی، فاضل لاریجانی در آن دیدار می‌گوید اگر کمکی خواستید در این واگذاری‌ها کمک می‌کنیم، اما او در عوض هیچ درخواستی نداشت“.

او می‌گوید از صحبت‌هایی که بعد‌ها بین آقایان شده خبر ندارم“.

جز فیلم مذاکره خصوصی فاضل لاریجانی و سعید مرتضوی، فیلم دیگری هم در اینترنت از دیدار بابک زنجانی و سعید مرتضوی منتشر شده که در آن نام فاضل لاریجانی و دو نفر دیگر مطرح می‌شود.

بابک زنجانی درباره این فیلم گفته است: “سعید مرتضوی خواهش می‌کند که من به بیرون بگویم این اشخاص، برای کمک ابراز آمادگی کرده‌اند؛ اما این اشخاص ربطی به آقای لاریجانی نداشتند. حالا چه جوری شد که فیلم گرفتند و در سایت‌ها گذاشتند، نمی‌دانم. نمی‌خواستند از من استفاده کنند. شاید [رقبای سیاسی] می‌خواستند کار خودشان را یک جوری با هم حل کنند“.به گزارش فرارو،بعد از آنکه ماجرای نام بردن محمود احمدی نژاد از فاضل لاریجانی در مجلس ۳۰ بهمن ماه سال جاری، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه ایران از احضار فاضل لاریجانی و بابک زنجانی به دادگاه خبر داد.

بابک زنجانی، گفته در این مدت دائم به ایران رفت و آمد داشته است و به‌زودی هم به تهران باز می‌گردد. او می‌گوید: “اگر قوه قضاییه احضارم کند، می‌روم؛ خلافی انجام نداده‌ام که ترس داشته باشم.”


  1. شیرازی

    بله همانطور که خودت گفتی مستقیم از شما درخواست نداشته است بلکه بواسطه سعید مرتضوی یا دیگر پشت پرده گان این درخواست را نموده است
    آقای زنجانی خودتی

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.