پنج‌شنبه 5th مارس 2015 , ساعت: 03:03کد مطلب : 75103 نسخه قابل چاپ
تجمع 40 نفره جلوی دفتر امام جمعه

فائزه هاشمی از سفر به بجنورد منصرف شد

فائزه هاشمی از سفر به بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی، و شرکت در نشست محفلی اصلاح طلبان، که قرار بود با محوریت انتخابات صورت گیرد، انصراف داد.

به گزارش ایرنا یکی از فعالان اصلاح طلب دعوت کننده فائزه هاشمی، علت لغو این سفر را انصراف خود وی، به دلیل آنچه که جلوگیری از هیاهو و ایجاد مزاحمت برای مردم مرکز خراسان شمالی اعلام کرده، عنوان کرد.

بهرام شیخ نژاد گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، وی در آینده نزدیک، برای حضور در نشست اصلاح طلبان خراسان شمالی، سفری به این استان خواهد داشت.

او در خصوص نظر استانداری خراسان شمالی در مورد این سفر گفت: استانداری هیچ مخالفتی با انجام این سفر نداشت و صرفا توصیه ها و ملاحظاتی داشت که دیده شده بود.

مشاور استاندار خراسان شمالی از آنچه که هیاهو برای جلوگیری از تحقق سفر این فعال سیاسی به استان خواند، انتقاد کرد.

روز گذشته جمعی حدود ۴۰ نفر، که گفته می شد دانشجو هستند، در اعتراض به سفر فائزه هاشمی به بجنورد، مدتی را در برابر دفتر امام جمعه این شهر، دفتر نماینده مردم خراسان شمالی در خبرگان رهبری و نیز مسجد انقلاب بجنورد اجتماع کرده و خواستار جلوگیری از سفر وی به این استان شده بودند.

از زمان روی کار آمدن دولت یازدهم، گروه های  اصلاح طلبان خراسان شمالی، تاکنون نشست هایی را با حضور علی مطهری و مصطفی کواکبیان در بجنورد برگزار کرده اند.

این در حالی است که گروه های اصولگرا، نشستهایی را با حضور محمدحسین صفار هرندی و سیدمحمد حسینی، وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت نهم و دهم، سعید زیباکلام، استاد دانشگاه تهران و منتقد مذاکرات هسته ای،نبوی نماینده تهران و عضو جبهه پایداری، سیداحمد خاتمی عضو هیات رییسه خبرگان رهبری و مرتضی آقاتهرانی در بجنورد برگزار کرده اند.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.