پنج‌شنبه 13th مارس 2014 , ساعت: 01:03کد مطلب : 61323 نسخه قابل چاپ
سایت الف:

غربی ها نمی خواهند موسوی و کروبی از حصر خارج شوند!

سایت الف، متعلق به احمد توکلی، در مطلبی با  به  اظهارات مقامات غربی در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران واکنش نشان داد و مدعی شد غربی ها علاقه مند به حل مسئله نیستند و تمایل دارند موسوی و کروبی در زحصر باقی بمانند.

این سایت با اشاره به واکنش های روزهای اخیر به حصر این دو رهبر جنبش سبز ایران ادامه داد:”آنها هیچ تمایلی به برداشته شدن حصر (موسوی و کروبی) ندارند، چرا که در آن حالت حرف و انتقادی برای بیان وجود نخواهد داشت. لذا می توان نتیجه گرفت که آگاهانه به دنبال حل نشدن ماجرا در ایران هستند، تا به این بهانه، بتوانند هر ازگاهی ایران را متهم کنند.”

خاطرنشان می شود جناح تندروی حاکمیت تلاش می کند از شکسته شدن حصر و آزادی این دو رهبر جنبش خودداری کند.


حوزه :
 1. ناشناس

  خب اونها نمی خواهند،انها از حصر خارج شوند.ما چرا حصر آنها را ادامه میدهیم.مگر ما از انها دستور میگیریم؟

 2. صریح

  معمولا می گویند خدا را شکر که دشمنان ما را نادان آفریدی. ولی با تاسف باید اینبار از خدای متعال بدون شکر و با گله مندی پرسید که چرا دشمنان مردم ایران اینقدر مرد رند و نامردآفریدی؟ مگر مردم ایران چه گناه بزرگی کرده اند که اینگونه باید در این دنیا تاوان پس بدهند. یکی نیست به این جناب مرد رند بگوید خب موسوی و کروبی را که بدون هیچ محاکمه و گناهی در حبس هستند و بعد از ۵ سال هم درستی حرفهای آنان در ارتباط با فساد و نابودی ایران درست بود را آزاد کنید و با این کار مشت محکمی به دهان غربی ها بکوبید. مگر نباید بعد از این همه چپاولی که تحت دولت کودتا انجام شد (و آنان هم دقیقا همین را پیش بینی کرده بودند) باید از این دو بزگوار عذرخواهی کرده و حداقل یک مراسم خودمانی مربا خوران برپاکنید. واقعا با این همه پررویی که این باندهای چپاولگر دارند انسان به بدیهیات هم شک میکند.

 3. azadie musavi bahane chape rousi

  من در درجه اول به عنوان یک هوادار مصدق ( استقلال سیاسی و حاکمیت قانون و حکومت مشروطه ) , بعد از ان مکتب سیاسی با زرگان (تساهل و تسامح و سیاست اصلاحی -انقلابی مبتنی بر آموزش و تمرین گام به گام تا رسیدن به حکومت مشروطه و دموکراسی مبتنی بر بازار آزاد ) و بالاخره علاقه مند به آرا و نظریات استقلال طلبانه و آزادی خواهانه بنی صدر برای ایجاد یک حکومت لائیک بر اساس حق گرایی و اقتصاد تولید محور خواهان آزادی تمام زندانیان سیاسی و عقیدتی در ج ا هستم . اما رانت خواری و بت سازی و حقه بازی های سیاسی پشت درخواست های آزادی برای افراد خاص ! به منظور بهره برداری از آنها حتا در جهت خلاف خواست خود آنها را نمی توانم برتآبم .
  چرا وقتی عماد به آور و معتمدی مهر و زید آبادی و توکلی و بهاره و رضوی فقیه و …. بدون هیچ گونه مسئولیت سیاسی و پیشینه حکومتی بدون هیچ دلیلی صرفا به جرم اظهار نظر در زندان هستند و احکام آنها سنگین است مارکسیست های روسی برای موسوی به مثابه تافته جدا بافته عمل میکنند ؟
  اگر هدف آنها ازادی این دو تن به دلیل ازادی خواهی صرف بود باز مشکلی نبود . اما مارکسیست های روسی ٧٠ سال است در ایران بعضی ها را دارای حق ویژه می پندارند .
  موسوی نخست وزیر بوده ٨ سال در سیاه ترین سالهای ج ا . اگر یک سیستم قضا یی درست و حسابی در مملکت بود و اگر ما رسانه ها و ژورنالیست های حرفه ای مستقل داشتیم شاید امروز او باید برای ان ٨ سال مورد مواخذه هم قرار میگرفت . همپای خامنه ای و رفسنجانی و اردبیلی و ……
  چرا اینها دنبال آزادی موسوی و کروبی هستند ؟ چون این مارکسیست ها ضد امریکا و ضد اسرائیل که هستند هیچ با خاتمی و روحانی هم مخالفند , نه اینکه این دوتن آمریکایی هستند یا لیبرال , نه , فقط تاکتیک سیاسی اینها با آنها فرق میکند . اما همین تفاوت از نظر مارکسیست ها سوراخ بزرگی در سیستم امنیتی مارکسیستی شبه روسی ایجاد کرده که به نظر مارکسیست های روسی ( همین جا بگویم که همه مارکسیست ها روسی هستندچون هیچ مارکسیستی حمله تجاوزکارانه و اشغال امپریالیستی روسیه را محکوم نکرد و به جای ان همه مارکسیست ها همان تبلیغات دروغین پوتین را تکرار کردند در مورد انقلاب اوکراین !) خطر بزرگی است ! چون منافع امپراتوری فخیمه پوتین را به خطر می اندازد و به تبع ان عوامل روسیه یعنی ما رکسیست ها را به انزوا میفرستد .
  یک مارکسیست روسی ( در اصل هر مارکسیستی ) بزرگترین کابوسش این است که یک دولتی در ایران بخواهد قدری به سمت امریکا بچرخد ! چه از روی ناچاری و یا چه به لحاظ منافع ملی !
  چون اینها ٧٠ سال در دو رژیم شاه و شیخ تلاش کردند تا روشنفکران و فعالین سیاسی ایرانی را مارکسیست روسی و ضد امریکا و ضد اسرائیل و حامی استالین و اسد و کاسترو و قذافی و … کنند .
  در مورد مردم موفق نشدند چون ماهواره , اینترنت , و مهاجرت نگذاشت .
  اما روشنفکران و سیاست مداران و نویسندگان را توانستند مرعوب و سانسور کنند و به آنها اجازه هیچ فعالیت و اظهار نظری ندهند مگر اینکه کاملا در خط فراماسونری مارکسیست های روسی ( به محوریت حزب توده ) باشد.
  اینکه بنی صدر همه جا سانسور است دلیلش فقط همین و است و بس که او همسو با مارکسیست های روسی نشخوار روسی نمی کند . نظر هر ننه قمری را در این وب سایت ها میبینید اما بنی صدر سانسور است حتا در رادیو فردا و بی بی سی و دوچه ولله و زمانه و خود نویس تا چه رسد به بقیه .
  خوب مشکل چیست ؟
  همزبانی اپوزیسیون {…} و {…} به ما رکسیست های روسی با کیهان شریعتمداری و کوثری و قاسم سلیمانی و علی لاریجانی و توکلی و مصباح و کوچک زاده و احمد خاتمی و …! مشکل اصلی است .
  انهم چه هم خوانی وحشتناکی ؟
  ١)ضد امریکا و ضد اسرائیل !
  ٢)هوادار پوتین و علیه مردم اوکراین !
  ٣)هوادار دوری از غرب و وابستگی کامل و سرسپردگی به شرق !
  ۴)هوادار قذافی , اسد جنایت کار و ضد اردوغان لیبرال و القنوشی و …!
  ۵)ضد لیبرال دمکراسی و بازار آزاد و حکومت های دموکراتیک و هوادار دیکتاتوری و حکومت مدام العمر فردی و فروختن منافع کشور به روسیه برای خرید حمایت دو پهلوی انها از سیاست های تجاوزکارانه و مداخله جویانه !
  به همین دلیل اینها میخواهند موسوی آزاد شود و با مصالحه با امریکا و حرکت های تنش زدایانه در ج ا مخالفت کند ( البته به تحریک اینها و ایت الله روسی {…} و {…} بنیان گزار دیکتاتوری ضد حزبی و پایه گزار سیاست های تروریستی و حیف و میل اموال ایرانیان در سو ریه و لبنان !)
  تا اینها بتوانند ظاهرا پشت آنها پنهان شوند
  وگرنه اینها موسوی را هم نمی خواهند چون به چائوشسکو و استالین انتقاد کرد .

 4. حمید

  صریح عزیز – نمیدانم شما دوران قبل از انقلاب را دیده اید یا خیر . ولی در مقایسه با امروز ایران بهشت برین بود . رفاه نسبی برای همه اقشار وجود داشت . انصاف و مروت کیمیا نبود . مسئولین حکومت اگر دروغی هم میگفتند ، چیزی به نام وجدان هنوز در وجودشان بود که قلقلکشان بدهد . مردم ایران گناه بزرگی مرتکب شدند ، در اثر جهل . که آنهم گناه بزرگی است که در هیچ رساله عملیه ای ذکری از آن نشدهاست .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.