جمعه 28th دسامبر 2012 , ساعت: 03:12کد مطلب : 32669 نسخه قابل چاپ
غلامعلی حداد عادل:

عزل وزیر بهداشت خبر خوبی نبود!

غلامعلی حدادعادل نماینده  تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره خبر عزل وزیر بهداشت گفت: خبر عزل وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی خبر خوبی نبود و از دو جهت مایه تأسف شد.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: یکی از این جهت که خانم دستجردی نخستین زنی بود که در جمهوری اسلامی به وزارت رسید و ای کاش تا پایان این دوره به خدمت خود ادامه می‌داد چرا که عزل وی می‌تواند یک اثر منفی به ویژه در ذهن خانم‌هایی که در دانشگاه‌ها هستند و هنگام انتخاب وی به وزارت خوشحال شده بودند داشته باشد.

وی افزود: همچنین با توجه به اینکه چند ماهی بیشتر از این دولت باقی نمانده است هر فرد دیگری انتخاب شود فرصتی برای تحول ندارد و ما به همین جهت در مجلس هم از همکاران نماینده خود خواهش کردیم حتی‌الامکان در این چند ماهه از طرح استیضاح خودداری کنند اما اکنون می‌بینیم در خود دولت وزرا عزل می‌شوند و امیدواریم این تصمیمات اثر منفی بر اداره کشور برجای نگذارد.

احمدی نژاد دیروز وزیر بهداشت را از کار برکار کرد. گفته می شود مخالفت وزیر بهداشت با برکناری باقر لاریجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی علت اصلی عزل وزیر بهداشت بوده است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.