یکشنبه 24th فوریه 2013 , ساعت: 12:02کد مطلب : 37926 نسخه قابل چاپ
مدیر روابط عمومی رسانه ملی

عدم پخش سئوال خبرنگار مهر با هماهنگی دفتر ریاست جمهوری بود

مدیر روابط عمومی رسانه ملی تاکید کرد قطع گفت و گو با رئیس‌ دولت دهم در میانه برنامه و پخش نشدن سوال خبرگزاری مهر با هماهنگی معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهوری بوده است.

به گزارش مهر، گفت و گوهای محمود احمدی‌نژاد با رسانه‌های مختلف چه از نوع داخلی و چه خارجی‌اش غالبا خالی از حاشیه نبوده است ولی شب گذشته ۵ اسفندماه در حالی گفتگوی مرتضی حیدری مجری صدا و سیما با رئیس‌جمهوری از شبکه یک سیما پخش شد که برخلاف تجربه‌های قبلی این بار نماینده‌های دیگر رسانه‌های داخلی نیز حضور داشتند.

در بخش نخست این گفتگو، حیدری سوالات خود را با محورهای مختلف مطرح کرد که احمدی‌نژاد نیز پاسخ‌های مفصلی را ارائه کرد ولی در بخش دوم که قرار بود سوالات رسانه‌های دیگر پخش شود به یکباره با ارائه زیرنویسی ارائه شد ادامه گفتگو را پس از پخش سریال خواهید دید.

این اتفاق تنها رخداد غیرمنتظره برنامه دیشب نبود و پس از شروع بخش دوم و پخش سوالات نمایندگان رسانه‌ها وقتی نوبت به خبرنگار مهر و سوال وی که به گفته وی موضوع اقتصادی داشت، پخش برنامه به یکباره قطع و در کل برنامه به پایان رسید.

سید تقی سهرابی مدیر کل روابط عمومی سازمان صداوسیما  در مورد دلیل قطع برنامه در میانه راه و همچنین پخش نشدن سوال خبرنگار مهر و پاسخ احمدی‌نژا گفت: همه جزئیات برنامه و اتفاقات آن با هماهنگی معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهوری بوده است و درباره دلایل آن باید از همان دوستان بپرسید.

وی ادامه داد: این گونه نبوده است که سازمان صدا و سیما راسا دخل و تصرفی در برنامه کرده باشد و هر اتفاقی که افتاد با هماهنگی دوستان در ریاست‌جمهوری بوده است.

سهرابی در پاسخ به اینکه آیا این رویه را شیوه‌ای مناسب در پخش برنامه‌ای با این اهمیت و حساسیت می‌دانید؟ گفت: اینکه این بهترین شیوه بود یا خیر، مساله‌ای است که باید مورد کارشناسی قرار گیرد و من نمی‌توانم بدان پاسخ دهم.


  1. ناشناس

    بازهم جایشکرش باقیه که پخش نکرد والا هرجه دلشان میخواست بعنوان سوال وطرح هرچه دلخواهشان بود جواب میدادند

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.