دوشنبه 21st می 2012 , ساعت: 11:05کد مطلب : 9904 نسخه قابل چاپ
علی‌رغم اعلام قبلی:

عدم اعزام نسرین ستوده به دادگاه انتظامی وکلا

نسرین ستوده، وکیل دادگستری که هفته گذشته به دادگاه انتظامی وکلا احضار شده بود، روز یکشنبه امکان شرکت در دادگاه را نیافت.

به گزارش کلمه، بر اساس اخطاریه‌ای که به نسرین ستوده، وکیل محبوس در بند زنان زندان اوین ابلاغ شده بود، وی باید روز ۳۱ اردیبهشت به محل شعبه یک دادگاه انتظامی وکلا اعزام می‌شد اما ماموران تا ساعت پایانی جلسه و زمان رسیدگی دادگاه از اعزام او برای شرکت در دادگاه خودداری کردند.

این در حالی است که نسرین ستوده پیش از این لایحه دفاعیه خود را تنظیم و به مسئولین زندان تحویل داده بود.

بر اساس این گزارش اعضای خانواده به‌خصوص کودکان خردسال وی امیدوار بودند، روز یکشنبه در کنار جلسه دادگاه بتوانند او را ملاقات کنند که پس از ساعت‌ها معطلی در محل کانون وکلا بدون ملاقات بازگشتند.

رضا خندان، همسر نسرین ستوده هفته گذشته از دریافت احضاریه‌ای در زندان توسط همسرش خبر داده بود که بر اساس آن یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۱۱ صبح باید در شعبه یک دادگاه انتظامی وکلا حاضر شود.

همسر این وکیل دربند در زندان اوین تصریح کرده بود که این دادگاه در ادامه محاکمه‌ای است که از حدود یک سال پیش بنا به درخواست مرجع قضایی مبنی بر تعلیق پروانه وکالت‌اش، آغاز شده است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.