دوشنبه 10th مارس 2014 , ساعت: 05:03کد مطلب : 61145 نسخه قابل چاپ

عباس بیگدلی یکی از قربانیان کهریزک آزاد شد

عباس بیگدلی از قربانیان کهریزک که اخیرا مجددا بازداشت شده بود، روز شنبه آزاد شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، عباس بیگدلی از بازداشت شدگان حوادث پس از انتخابات و قربانیان جنایت کهریزک که چندی پیش با عنوان اجرای حکم غیابی یکسال حبس تعزیری به شکلی فریبکارانه بازداشت شده بود، روز شنبه با اعلام رای واخواهی شده و دریافت محکومیت ۹۱ روزه در حالی که بیش از چهارماه را پیش از این در تابستان و پاییز ۸۸ در حبس سپری کرده بود و به این ترتیب مدت زمان بیشتری را نیز نسبت به حکم صادره در زندان به سر برده بود روز شنبه از زندان اوین آزاد شد.

پیش از این گزارشی در مورد آنچه بر عباس بیگدلی در کهریزک، اوین و دو الف رفته٬ منتشر شده بود و از مقاماتی که در جریان آن مسایل قرار داشته اند، پی گیری موضوع را خواستار شده بود که هر چند با کمی تاخیر اما عباس بیگدلی که خود قربانی و شاکی پرونده جنایت کهریزک است، سرانجام آزاد شد.

با این حال به نظر می رسد جبران خسارت وارده به این جوان بی گناه که حتی مدتی را بیشتر از حکم صادره دادگاه در زندان مانده و بعلاوه قربانی، شاهد و شاکی جنایت بازداشتگاه کهریزک است، وظیفه ای قانونی و اخلاقی است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.