سه‌شنبه 9th سپتامبر 2014 , ساعت: 05:09کد مطلب : 67005 نسخه قابل چاپ

شکرگزاری حکومتی به خاطر عمل جراحی موفقیت آمیز آقای خامنه ای

خبرانلاین خبر داده به دنبال عمل جراحی رهبر جمهوری اسلامی ، آیین شکر گذاری برای موفقیت این عمل جراحی از سوی گروه های مختلف مردمی برگزار شده است.
 این خبرگزاری  آورده است:” به جز برگزاری نماز شکر در حرم مطهر امام رضا(ع) قرار است دانشجویی دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های سراسر کشور به شکرانه سلامتی و شفای کامل و عاجل مقام معظم رهبری  روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه «روزه» بگیرند.”

سردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه هم اعلام کرده است که پاسداران انقلاب اسلامی در سراسر کشور همراه با موج سپاس و شکرگذاری ملی با حضور در آئین‌های برگزاری نماز، شکر خداوند متعال را به جا خواهند آورد.

وی افزود: ولایت فقیه ستون خیمه نظام و انقلاب اسلامی است و نعمت وجود رهبری حکیم، عادل، شجاع، دوراندیش و با درایت در طول تاریخ انقلاب اسلامی چه در دوره حضرت امام (ره) و چه در دوران امام خامنه‌ای عزیز که سرآمدی و افتخار جهانی ایران اسلامی را تضمین کرده است همواره ملت ایران را به تضرع و خشوع به درگاه خداوند متعال واداشته است.

شریف در پایان با قدردانی از نحوه اطلاع رسانی و انتشار خبر عمل جراحی و سلامتی رهبر جمهوری اسلامی  تصریح کرد: سلامتی و طول عمر با عزت و عظمت مقام عظمای ولایت و رهبری دعای همیشگی مردم مؤمن و انقلابی ایران در نمازهای یومیه و آئین‌های سپاس و شکرگذاری به درگاه الهی است و انشاء الله ملت ایران و امت اسلام همچنان از نعمت وجودی معظم له و هدایت‌های داهیانه و پر خیر و برکت ایشان بهره‌مند خواهد بود.

این شکرگزاری حکومتی در حالی برگزار می شود که قرار است  آقای خامنه ای تا ۴ روز دیگر از بیمارستان مرخص شود.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.