جمعه 5th آوریل 2013 , ساعت: 10:04کد مطلب : 40840 نسخه قابل چاپ
شجونی:

شورای نگهبان منحرفان را کنار می‌زند

دبیر جامعه وعاظ تهران به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: شورای نگهبان در صحنه حضور دارد و منحرفان را کنار می‌زند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام جعفر شجونی شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره شهید ابوالحسن کریمی دادستان اسبق انقلاب اسلامی در گیلان در مسجد قدس این شهر با اشاره به اینکه بعضی از افراد در زمان حیات آقای خمینی کنار وی می‌ایستادند و عکس می‌گرفتند، تصریح کرد: عده‌ای خیال می‌کنند در کنار امام و مقام معظم رهبری می‌ایستند و عکس می‌گیرند تا قیامت باید مورد احترام باشند و در صحنه حفظ شوند.

شجونی بر اطاعت از ولی فقیه تاکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند تا زنده‌ام نمی‌گذارم انقلاب اسلامی به انحراف برود و باید انحراف برای مردم تبیین شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران اضافه کرد: بعضی از افراد که رئیس جمهور می‌شوند خود را در عرض رهبری می‌دانند در صورتی که رهبری و ولایت دارای جایگاه ویژه است.

وی همچنین با اشاره به اتفاقات سال ۸۸، بیان کرد: فتنه‌گران حق نداشتند مردم را به خیابان‌ها بکشانند و بدانند که مردم انقلاب و شهدای خود را نمی‌فروشند.

 

شورای نگهبان منحرفان را کنار می‌زند

 

دبیر جامعه وعاظ تهران به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: شورای نگهبان در صحنه حضور دارد و منحرفان را کنار می‌زند.

وی روحانیت و مردم ایران را آگاه و در صحنه توصیف کرد و یادآور شد: آمریکا با وجود روحانیت و مردم بیدار ایران اسلامی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.


  1. حمید

    ظاهرا فروش انقلاب و شهدا هم انحصاری است ، هر چند چیزی از آن باقی نمانده است .
    لطفا دوستانی که از فتوشاپ اطلاع دارند یک عکس در کنار امام برای آقای شجونی تدارک کنند ، ثواب دارد .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.