جمعه 24th می 2013 , ساعت: 08:05کد مطلب : 44748 نسخه قابل چاپ
تکرار دخالت های حسن فیروز آبادی در سیاست

شورای نگهبان ملت را شادمان کرد!

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در اظهاراتی خارج از حیطه وظایف خود گفت: ولایت فقیه و شورای نگهبان قانون اساسی دو یادگار مهم امام(ره) برای حرکت در مسیر اسلام ناب و انقلاب است این دو شاخصه اصلی نظام هستند و ما از همه اعضای شورای نگهبان متشکریم که ملت ایران را شادمان کردند.

به گزارش مهر، حسن فیروزآبادی روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران با اشاره به سالروز فتح خرمشهر ادامه داد: جهاد دری از درهای بهشت که خدای متعال آن را برای اولیای خاص خود گشوده است و عملیات فتح خرمشهر مصداق واقعی جهاد است.

فیروز آبادی ولایتمداری و ایستادگی در برابر استکبار را پیام فتح خرمشهر خواند و گفت: یکی از مهمترین فلسفه های سوم خرداد این است که از حیله دشمنان غافل نباشیم و همواره آمادگی و قدرت بازدارندگی و لزوم تقویت نیروهای مسلح یادآوری شود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سوم خرداد روز شکست و یاس آمریکا و دشمنان ایران است. سوم خرداد محصول اتحاد ملت و حضور قوی بسیج در کنار ارتش و سپاه و روزی است که امام معجزه روح اللهی خود را به صحنه آورد.

خاطرنشان می شود این عنصر نظامی در مقاطع مختلف با اظهار نظرهای غیرمسئولانه خود میان ایران  و کشورهای منطقه تنش به وجود آورده است.


 1. شیرازی

  توانا بود هر که نادان بود
  که احمق در این مملکت بسیار بود

 2. آقای فیــروزآبادی، لطفــا” بفرمائیـــد شما چکاره هستیــد که از طرف یک ملت اظهــار نظرمیکنیــد؟
  نخیــرآقا، اصــلا” اینطــوری نیست، ملت ایران برای اینکــه مملکت از دست دیوانگان در بیایــد و بدست حداقــل یک انســان عاقلی بیافتــد تا مملکت را از دست این دیوانگان واز لبــه پرتگاه بیــرون کشیــده شــود، و مملکت از این بی سرآنجامی بیرون بیایــد و کمی آرام بگیــرد وحــداقل نظمی بخود بگیرد به آقای هاشمی رفسنجانی رای میدادند و آن حماســه سیاسی هــم ممکن بود تا اندازه ای بدست بیایــد، لیکن،حالا وبا این شرایط آن حماســه سیاسی هــم لابداز طریق همــین آقای فیروزآبادی وبرادران محقق خواهــدشــد واحتمالا” اینبــــار میشــود۶۵-۶۶درصــــــد!!!

 3. امیر

  حسن فیروز ابادی لابد از نظر سنجی بسیج که اعلام کرده بود هاشمی تا ۷۰/۷۵ درصد رای خواهد اورد ندارد ” و اقبال کسانی که قرار بود به هاشمی رای بدهند بر باد رفت” حال چگونه است که این خیل عظیم از رای دهندگان که ناامید شده اند خوشحالشان خواند یا اصلا این بخش از مردم به زعم فیروز ابادی اصلا جزو ملت بحساب نمی ایند!
  دروغگوئی هم این جور وقتها رذالت نیست وقتی ناامیدی خوشحالی بحساب بیاید!

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.